آماده باش آتش نشانی زنجان در ایام محرم / بازدید از تمامی مساجد و هیئت های زنجان


مجید امیرفضلی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان امروز گفتراه می رویم وی به خبرنگار فارس در زنجان گفت: با توجه به فرا رسیدن ماه محرم، کارشناسان ایمنی آتش نشانی از چند روز قبل از هیئت ها و تکایای زنجان بازدید می کنند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان با اشاره به اینکه سازمان آتش نشانی بازدید از محل های مورد نظر را قبل از شروع کار اطفای حریق آغاز کرده و دستورات و توصیه های لازم را به متولیان امر ارائه می کند، افزود: تقریباً از تمامی ایستگاه های آتش نشانی بازدید شده است. . و تا آن زمان در جاهایی که ایستگاه های آتش نشانی وجود دارد از آنها بازدید و چک لیست موجود خواهد بود مقامات ما یک بالش می گذاریم که پیشنهاد می کنیم هر روز آن را چک کنید.

وی درباره موارد بازدید شده نیز گفت: بررسی و بازرسی سیستم های اطفای حریق، بازدید از انشعابات گاز، بررسی عوامل حادثه ساز، ورود و خروج عزاداران و همچنین بررسی و بازرسی سامانه های اطلاع رسانی انجام شد. اشیاء بازدید

امیر فضلی تصریح کرد: امروز از مسجد جامع زنجان، امامزاده حسینیه اعظم، زینبیه اعظم و معجم بازدید می شود. حیدریون و فاطمیون و ثارالله انجام می شود و به مرور زمان تا شروع مراسم اصلی از تمامی مکان هایی که مراسم برگزار می شود بازدید می شود.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان افزود: در این شب ها نیروهای آتش نشانی به صورت مستمر در نقاط پرتردد شهر گشت زنی می کنند و وضعیت امنیتی شهر را تحت کنترل دارند، ضمن اینکه در روزهای پایانی آتش سوزی امضاء کردن آنها در مقابل اماکن مذهبی که به شدت قاچاق می شوند قرار خواهند گرفت.

وی از شهروندان خواست در صورت بازدید از اماکن مذهبی و شرکت در مراسم عزاداری امام حسین (ع) مقامات اماکن مذهبی و خدمات امداد و نجات به ویژه آتش سوزیامضاء کردن همکاری کنید و در صورت بروز حادثه آرامش خود را حفظ کرده و همزمان با آتش نشانی ۱۲۵ تماس بگیرید.

غفاری افزود: در این راستا برای شهروندان و مقامات تکایا و اماکن مذهبی برای آشنایی بیشتر با رعایت استانداردهای ایمنی در ایام محرم دوره آموزشی ایمنی در قالب وبینار توسط سازمان آتش نشانی و خدمات شهری شهرداری برگزار شد و توصیه ها و نکات ایمنی مربوط به این ایام نیز درج شد. به صورت مجازی

انتهای، آخر پیام / ۷۳۰۰۵
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید