آنچه باید در مورد محصولات کاهش وزن خود بدانید

میل به ظاهر باریک و ظریف بسیار زیاد است. بسیاری از ما وسوسه می‌شویم که مکمل‌های لاغری را بخریم زیرا می‌بینیم که در بازار در بسته‌بندی جذاب و پوشش وزنی به نمایش گذاشته می‌شوند. مقاومت در برابر میل شدید به داشتن اندامی خوش فرم دشوار است و از این رو محصولات کاهش وزن بیشتر و بیشتری در بازار ظاهر می شوند؟ اما آیا همه آنها ارزش هزینه را دارند و از نظر کیفیت عالی هستند؟ آیا آنها برای استخدام بی خطر هستند؟ آیا آنها دارای گواهی FDA (سازمان غذا و دارو) هستند؟ آیا این محصولات وزن شما را به طور موثر کاهش می دهند یا آنقدر قوی هستند که فقط جیب شما را سبک کنند؟ اینها برخی از سوالاتی است که باید قبل از خرید از خود بپرسید؟

موادی که باعث کاهش وزن می شوند:

تعدادی از محصولات کاهش وزن در داروخانه، فروشگاه مواد غذایی بهداشتی، فروشگاه مکمل و داروخانه محلی شما موجود است. بسیاری از گزینه های هیجان انگیز به صورت آنلاین نیز وجود دارند. قبل از خرید آنها، تکالیف خود را یا با مشورت با یک پزشک مجرب یا با انجام تحقیقات آنلاین تکمیل کنید. خار مریم، کلسیم، فیبر، روغن ماهی، قارچ Reishi، Gymnema Sylvestre، Guggul و غیره برخی از محصولات کاهش وزن موثر هستند که منجر به فوق العاده می شود. جدا از آن، می توانید آلی و چویتوسان را نیز امتحان کنید که جذب چربی در رژیم غذایی را کاهش می دهند. کروم اشتهای شما را کاهش می دهد و به طور موثر کالری می سوزاند. اسید لینولئیک مزدوج باعث کاهش چربی های بدن می شود. هودیا اشتها را کم می کند. صمغ گوار جذب چربی های غذایی را مسدود می کند و باعث می شود فرد احساس سیری کند. عصاره چای سبز هوس را کاهش می دهد و باعث کالری و متابولیسم چربی ها می شود. دانه قهوه سبز جدیدترین مکمل کاهش وزن است که توجه افراد دارای اضافه وزن و تناسب اندام را به خود جلب کرده است. می توانید به دنبال گزینه های بی شمار دیگری باشید.

فواید مکمل های کاهش وزن:

مکمل های کاهش وزن بخرید و از وزن خود کم کنید و به سمت کاهش وزن سالم پیش بروید.

  • تقویت روانشناس: محصولات چربی سوز شما را تشویق می کنند تا با موانعی مثبت روبرو شوید. کمتر احتمال دارد که تسلیم شوید.

  • سلامت روان: با عملکرد بهینه مغز در وضعیتی پرنشاط باقی می‌مانید. عملکرد سالم مغز واکنش های شیمیایی بهتری را در بدن تقویت می کند. سلامت روان منجر به سلامت جسمانی می شود.

  • افزایش متابولیسم: محصولات کاهش وزن منجر به متابولیسم سریعتر می شوند. با افزایش مصرف انرژی، چربی خود را کاملاً می سوزانید.

  • راهی برای شروع یک سبک زندگی سالم: بعد از اینکه شروع به استفاده منظم از آنها کردید، به سرعت بدن خود را به یک فرم خوب تبدیل می کنید.

سه ماده اولیه در چربی سوزی محصولات:

فیبرها، ویتامین C و پروبیوتیک ها ۳ ماده اصلی هستند که سموم بدن شما را سم زدایی کرده و ایمنی را تقویت می کنند.

  • فیبر پس از مخلوط شدن با آب ژل غلیظی ایجاد می کند و با اسیدهای چرب چسبیده می شود. باعث حرکت بهتر روده و تسریع دفع سموم می شود.

  • ویتامین C صفرا را پس از رقیق کردن، رفع احتقان می کند و با تجزیه چربی ها، عملکرد کبد را بهبود می بخشد. اشتها را سرکوب می کند و گلوتاتیون تولید می کند که به سم زدایی و کاهش چربی های شکمی کمک می کند.

  • پروبیوتیک ها باکتری های سالمی هستند که در دستگاه گوارش وجود دارند و سموم را می شکنند و به کاهش وزن کمک می کنند. پرفروش ترین چربی سوز چربی سوز مامبا سیاه اکنون در هند خریداری کنید

برای شرایط خاص با پزشک خود مشورت کنید:

در مورد سابقه پزشکی، آلرژی ها و داروهای گیاهی/آلوپاتیک/مکمل هایی که قبلا مصرف می کنید به پزشک اطلاع دهید. خانم‌های باردار، زنان شیرده یا خانم‌هایی که در آینده برای باردار شدن برنامه‌ریزی می‌کنند، نباید سلامتی خود را به خطر بیندازند و باید با مشورت پزشک مراقبت‌های لازم را انجام دهند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر