آیا آکای بری ارزش امتحان کردن دارد؟ چگونه تصمیم بگیریم که آیا مکمل Acai ارزش دارد (بدون گاو!)

چه کسی دیگری به فکر امتحان آکای بری است؟ اگر شما شبیه زمانی هستید که برای اولین بار شروع به تحقیق در مورد فواید جادویی و اسرارآمیز که به نظر می رسد این توت کوچک به ارمغان می آورد، هستید، احتمالاً کمی هیجان زده و بسیار علاقه مند هستید و در عین حال هنوز هم کمی شک دارید. منظورم این است که چگونه یک میوه به این کوچکی می تواند این همه وعده را حفظ کند؟ آیا حتی ممکن است … یا فقط یک دستکاری عمده بازاریابی؟

فایل تحت: داستان واقعی (بدون گاو نر) در مورد مزایای آکای بری

حقایق بسیار ساده هستند و برای درک آن نیازی به هیستری، هیستری یا تاکتیک های تهاجمی بازاریابی وابسته نیست:

  1. آکای ​​بری سرشار از طیف کاملی از مواد معدنی مهم، آنتی اکسیدان ها، اسیدهای چرب ضروری، فیتوکمیکال ها و آنتوسیانین ها است.
  2. برخی بر این باورند که Acai حاوی بالاترین غلظت ORAC در بین بسیاری از این آنتی اکسیدان ها در میان میوه ها یا سبزیجات در جهان است.
  3. بسیاری از شایع ترین بیماری های مرتبط با افزایش سن به خوبی به دوزهای بالای بسیاری از آنتی اکسیدان ها و ترکیبات پاسخ می دهند.
  4. به نظر می رسد بیماری های قلبی، بیماری های قلبی عروقی و سایر بیماری ها و مشکلات گردش خون به خوبی به آنتوسیانین ها پاسخ می دهند (از این رو توصیه می شود که میوه ها و سبزیجات رنگارنگ در رژیم غذایی ما توسط مقامات یا مقامات برجسته بهداشت و سلامت در جهان توصیه شود).
  5. میوه ها و سبزیجات حاوی غلظت بالایی از این ترکیبات به طور فزاینده ای به عنوان “ابر غذاها” طبقه بندی می شوند و رنگدانه ها به یک شاخص قابل توجه از ضد پیری و/یا قدرت ترمیم کننده ذاتی میوه تبدیل می شوند (هرچه پوست تیره تر باشد … پوست تیره تر به نظر می رسد. بودن) یا سبزیجات برای شما بهتر است)

و خیلی بیشتر. تمایز اصلی در اینجا ساده است.

در واقع، میوه Acai به عنوان یک غذای فوق العاده، “نفوذ” بسیار منحصر به فرد و متمایز دارد و شکی نیست که بیشتر از این غذاها قطعا برای شما بهتر هستند. البته باید دید میزان سود نهایی چقدر است. برخی می گویند میوه هایی مانند آکای در نهایت برای ما که می خواهیم طولانی تر زندگی کنیم، ظاهر بهتری داشته باشیم و برای همیشه تناسب اندام استثنایی داشته باشیم، غذا می طلبد. 🙂

برخی دیگر بر این باورند که دلایلی وجود دارد که باور کنیم آنتی اکسیدان های موجود در این میوه دارای خواص ضد سرطانی بسیار قوی هستند که می توانند برخی از انواع سرطان را نیز متوقف یا حتی معکوس کنند. اما در پایان روز …. تنها چیزی که مهم است این است که به چه چیزی اعتقاد دارید و چه احساسی در شما ایجاد می کند! (و هیچ کس نمی تواند برای شما تصمیم بگیرد ….. جز شما!)

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر