آیا تولیت حرم امام در پذیرایی از مهمانان خارجی گزینشی است؟ همان ناقص و اشتباه است!


به گزارش گروه رسانه های دیگر خبرگزاری پدر، روزنامه جوان نوشت: نیکلاس مادورو رئیس جمهور ونزوئلا هفته گذشته به تهران سفر کرد و در پایان این سفر به همراه همسرش با حضور در مرقد امام خمینی(ره) از بنیانگذار انقلاب اسلامی ادای احترام کرد. . با وجود حضور مهمان خارجی در حرم امام، حجت الاسلام سید حسن خمینی تولیت حرم در این مراسم حضور نداشت و گویا تنها نماینده شهرداری تهران به استقبال رئیس جمهور ونزوئلا و هیئت همراه رفته است.

تنها مسئولیت رسمی سید حسن خمینی در کشور رسیدگی به حرم پدربزرگش است. ایشان البته به درخواست خود همین مسئولیت را بر عهده گرفتند و بعد از مرحوم سید احمد آقای. مرگ خمینی اما در انجام همان وظیفه که بسیار کوچک و محدود به مسئولیت مقاماتی مانند فرماندهان نیرو یا وزرا است، موفق نبوده است. او در پذیرایی از مهمانان خارجی گزینشگر است و وقتی علاقه ای به حضور در ونزوئلا ندارد، سیاست های کلی دولت و دولت را نادیده می گیرد و دست به کار می شود.

در حالی که دیدار با قطب سفیر آلمان و درویش گنابادی و شرکت در برنامه فوتبال نود در کارنامه اوست! او موفق به ساختن پناهگاه هم نشد. ساخت حرم به طول انجامید و از نظر کیفی چون کیفیت ساخت با ساده خلقی امام در تضاد بود، انتقادهایی را برانگیخت. همیشه در مدیریت برنامه های سالگرد امام بی نظمی زیاد است و بعد از سال ها نوع خدمات رسانی به مردم در مراسم سالگرد مناسب نیست. این در حالی است که او اغلب کمتر از سایر مسئولان به دلیل ارتباط خانوادگی با رهبر کبیر انقلاب مورد انتقاد قرار می گیرد. اصلاح طلبان هم عموما حسن خمینی را بر خلاف امام خمینی نقد می کنند و این هم منتقدان را عقب می راند!
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید