آیا چای سبز می تواند به خلاص شدن از شر سینه مردان کمک کند؟

چای سبز شواهد بیشتری نشان می‌دهد که یک چربی‌سوز قوی و مؤثر است و برای مردانی که می‌خواهند از شر سینه‌های مردانه خلاص شوند، بسیار جالب است، نامی رایج برای رسوبات چربی که در سینه مردان ایجاد می‌شود.

هدف این مقاله بررسی این است که آیا استفاده از یک مکمل گیاهی محبوب برای کاهش وزن می‌تواند به کاهش یک نگرانی خاص مرتبط با سلامتی و تناسب اندام در مردان کمک کند: سینه‌های مرد.

Wolfram، Wang و Thielecke (2006) در بررسی ادبیات فعلی در مورد اثرات چای سبز به این نتیجه رسیدند که با اشاره به اثرات چربی سوزی چای سبز در مطالعات انسانی، “این مطالعات کاهش وزن بدن و توده چربی را گزارش می دهند.”

این چای بیش از ۴۰۰۰ سال است که در چین به عنوان یک گیاه دارویی به عنوان یک داروی سنتی استفاده می شود، اما اعتقاد بر این است که از دو طریق اصلی بر کاهش وزن تأثیر می گذارد.

ابتدا با تنظیم گلوکز، از تبدیل سریع به چربی بدن که هنگام مصرف گلوکز اضافی رخ می دهد، جلوگیری می کند. این به طور خودکار مقدار چربی بدن را کاهش می دهد که بدن ایجاد می کند.

اعتقاد بر این است که Epigallocatechin Gallate (EGCG) ماده ای است که در چای سبز مسئول این امر است. این یک آنتی اکسیدان مشابه ویتامین E است، اما در نظر گرفته می شود که بسیار قوی تر است. به عنوان یک آنتی اکسیدان، EGCG از ایجاد چربی جلوگیری می کند و در واقع اکسیداسیون چربی را تشویق می کند.

اثر دوم از طریق افزایش گرمازایی است. این بدان معناست که ترکیبات چای سبز سطوح اکسیداسیون چربی و تولید گرمای بدن را بدون توجه به سطح فعالیت افزایش می دهند و در نتیجه متابولیسم را افزایش می دهند!

با وجود شواهد قطعی مبنی بر اینکه چای سبز یک مکمل عالی برای کمک به چربی سوزی و کاهش وزن است، برای هر کسی که مایل به خلاص شدن از شر سینه مردانه، ژنیکوماستی و حذف چربی از سینه خود است، ضروری است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد بهترین روش‌های از دست دادن سینه‌های مردانه، امروز به سایت GynecomastiaGuru.com مراجعه کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر