آیا Medifast یک رژیم غذایی سالم است؟

برنامه رژیم غذایی Medifast بیش از ۲۷ سال پیش ایجاد شد، به عنوان یک برنامه غذایی سالم و سالم که تحت نظارت یک پزشک باید دنبال شود. این دارو توسط پزشکان برای بیماران دارای اضافه وزن تجویز می شد و پیشرفت آنها توسط ویزیت های هفتگی پیگیری می شد. از آنجایی که Medifast در دسترس عموم قرار گرفته و به صورت آنلاین فروخته می شود، مردم در مورد اینکه آیا Medifast یک رژیم غذایی سالم است یا خیر، سؤالاتی دارند، زیرا اکثر وعده های غذایی با جایگزینی پروتئین سویا مانند شیک یا سوپ جایگزین می شوند.

Medifast یک برنامه کاهش وزن بسیار کم کالری است. اکثر متخصصان تغذیه پیشنهاد می کنند که هنگام رژیم گرفتن از ۱۲۰۰ کالری کم نکنید، اما این برنامه فقط بین ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ کالری در روز ارائه می دهد. علیرغم اینکه یک برنامه کالری بسیار کم است، اما سطح پروتئین بالایی را فراهم می کند و غذاها تا آنجا که تمام مقدار توصیه شده روزانه مواد معدنی و ویتامین ها را فراهم می کنند کامل هستند. بر این اساس، طرح Medifast یک برنامه جامد است که غذاهای کامل از نظر تغذیه را ارائه می دهد. چیزی که می تواند این برنامه را از نظر تغذیه ای کمتر کند، نگه داشتن محصولات پودری شما در تاریخ انقضا آن است، زیرا این امر می تواند باعث شود محصول شما برخی از خواص و مواد مغذی خود را از دست بدهد.

وقتی کالری دریافتی محدود می شود، کاهش وزن اجتناب ناپذیر است، اما بسیاری از رژیم گیرندگان به سختی به برنامه های کالری بسیار کم پایبند هستند. در حالی که برنامه جایگزینی وعده غذایی کالری را کاهش می دهد، این رژیم غذایی با فیبر و پروتئین بالا همچنین گرسنگی را کاهش می دهد، که می تواند به افراد رژیم کمک کند تا به این برنامه پایبند باشند. بخشی از موفقیت این طرح این است که وعده های غذایی منظم تر از حد معمول مصرف می شود که به تثبیت سطح قند خون و همچنین کنترل گرسنگی و هوس کمک می کند.

به طور معمول، ماندن در برنامه تا رسیدن به اهداف کاهش وزن بی خطر است، مگر اینکه باردار شوید یا پزشکتان نشان دهد که باید از برنامه نگهداری استفاده کنید. اگر وزن زیادی برای کاهش دارید و قصد دارید بیش از شانزده هفته در برنامه کاهش وزن بمانید، مدیفست توصیه می کند که رژیم خود را زیر نظر پزشک ادامه دهید.

در نهایت، نتیجه می‌شود که رژیم مدیفست متعادل است و تمام مواد مغذی مورد نیاز بدن را برای حفظ انرژی و قدرت شما فراهم می‌کند. نکته اصلی که در این رژیم باید به آن توجه کنید این است که مرحله کاهش وزن را به درستی دنبال کنید. از آنجایی که این یک رژیم غذایی کم کالری است، باید مطمئن شوید که هر روز وعده غذایی کم چربی و سبز خود را میل می کنید. همچنین نباید وعده های غذایی را حذف کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر