اخبار ناخوشایند از قیمت مصالح ساختمانی در کهگیلویه و بویراحمد مسئولیت این بازار بر عهده کیست؟


به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، خبرهای ناخوشایندی مبنی بر رها شدن بازار از سوی مسئولان و دستگاه های نظارتی به گوش می رسد، بازار استان کهگیلویه و بویراحمد که پیش از این چنین وضعیتی نداشت، اکنون تقریباً به حال خود رسیده است. توسط مراجع نظارتی و نهادهای مرتبط رها شده است.

از گرانی نان، بسیاری از نانوایی ها قیمت برخی از انواع نان مانند نان بربری را تا دو برابر افزایش داده اند، اکنون اخبار ناخوشایندی از گرانی مصالح ساختمانی به گوش می رسد.

برخی از شنوندگان خبرگزاری فارس در تماس با دفتر این خبرگزاری از افزایش دو برابری قیمت فوم ساختمانی نسبت به هفته گذشته خبر دادند. همچنین در گزارشی قیمت شن و ماسه را چند روز پیش ۶۴ هزار تومان اعلام کردند. به طور ناگهانی و یک شبه قیمت شن و ماسه افزایش یافت و در یاسوج به ۸۹ هزار تومان رسیده است.

این سوال برای متولیان بازار به ویژه تعزیرات عمومی این است که چرا و به چه دلیل بازار را ترک کردند و آیا گزارش های افرادی که روزانه به رسانه ها ارائه می شود را قبول دارند یا خیر؟ اگر این گزارش ها صحت دارد چرا تولیدکنندگان و واحدهای شن و ماسه پا را فراتر از قانون گذاشتند و قیمت های مصوب را نادیده گرفتند؟

مسئولان استانی باید از نهادهای مرتبط بپرسند که چرا و به چه دلیل شاهد چنین وضعیتی در استان کهگیلویه و بویراحمد هستیم، چرا فردی به میل خود قیمت ها را بالا می برد تا این گونه افراد نسبت به مسئولان بدبین شوند.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید