اختتامیه نخستین جشنواره ملی مطبوعات دینی در قم برگزار می شود – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، امیرعلی عموزاده با اشاره به اختتامیه نخستین جشنواره سراسری مطبوعات دینی اظهار داشت: این جشنواره در سه بخش برگزار شد که بخش اول آن بخش تخصصی در قالب هایی چون تیتر، مصاحبه و خبر بود. گزارش ها.

وی بیان کرد: قسمت دوم جشنواره با عنوان قسمت موضوعی که با موضوعاتی چون عفاف و حجاب، ایثار و شهادت و مسجد محله محور رکن برگزار شد.

عموزاده بخش سوم را ویژه رسانه های دینی خواند و افزود: در این بخش از تعدادی از قدیمی ترین و فعال ترین رسانه های حوزه دین که تاثیر بسزایی دارند در انتخاب هیات داوران تجلیل می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم با اشاره به اینکه نزدیک به ۸۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است، گفت: از صاحبان آثار برتر با اهدای لوح تقدیر و جوایز ارزنده تجلیل خواهد شد. اختتامیه نخستین جشنواره ملی مطبوعات دینی پنجشنبه هفته جاری با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در تالار فرهنگ و هنر قم برگزار می شود.

لازم به ذکر است اولین جشنواره سراسری مطبوعات مذهبی شهریور ماه سال گذشته اعلام شد و علاقه مندان تا ۲۹ آبان ماه ۱۴۰۰ فرصت داشتند آثار خود را ارسال کنند.