اختتامیه پنجمین جشنواره فرهنگی ورزشی سیندرک برگزار شد + فیلم


به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، پنجمین جشنواره فرهنگی ورزشی سندرک با حضور امام جمعه موقت بندرعباس و رئیس ستاد غدیر، مسئولان نهاد و معرفی برترین ها به پنجمین ایستگاه خود رسید.

حجت الاسلام قنبر درویشی امام جمعه موقت بندرعباس در این مراسم گفت: بسیار خرسندیم که مردم قهرمان سیندرک توانسته اند این خیل عظیم مردم را در قالب جشنواره غدیر و غدیر جمع کنند. آنها را به شرکت در فعالیت های فرهنگی و ورزشی تشویق کنید.»

وی افزود: این جشنواره در نوع خود بسیار خوب است و من به آن شخصیت عالی می دهم و به مردم سیندرک تبریک می گویم.

به گزارش فارس، برنامه پایانی با اهدای جوایز به برگزیدگان مسابقات فرهنگی ورزشی و تقدیر از شرکت کنندگان، حوزه ها و روسای هیئت ها در مسجد ولی عصر(عج) شهرستان سندرک برگزار شد.

با تلاش مستمر جوانان متعهد این بخش، جشنواره فرهنگی، هنری و ورزشی سندارک توانست بخش زیادی از جمعیت کودکان، نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان منطقه را به مدت ۲ ماه درگیر کند. ردیف .

احیای بازی های بومی محلی، محله گردی کاروان شادی غدیر، پخش گل و شیرینی در کوچه ها و درب خانه ها، صلح و آشتی همسایه ها، احیای سنت های حسنه، تکثیر بومی های فراموش شده صنایع دستی، تشکیل ده ها تیم ورزشی در رده های سنی مختلف از مهم ترین آنهاست. رویدادهای این جشنواره در حال بررسی است.

انتهای پیام/ ۸۸۰۵۰
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید