استند اسنوکر

در حالی که در حال یادگیری بازی اسنوکر خود هستید، تنها چیزی که باید در نظر داشته باشید موضع صحیح اسنوکر است. برای اینکه بازیکن بهتری شوید، حتی برای کسانی که مدت زیادی است این ورزش را انجام می دهند، دانستن وضعیت اسنوکر بسیار مهم است. وضعیت صحیح بدن هنگام بازی اسنوکر همان چیزی است که ما به آن وضعیت اسنوکر می گوییم. وضعیت صحیح اسنوکر به شما کمک می کند تا عکس عالی و بهترین حرکت را بگیرید. با موضع خود، بدن خود را با ضربه و اشاره هماهنگ می کنید.

اگر مدت زیادی است که اسنوکر بازی می کنید و ضربات صحیح را دریافت نمی کنید، وقت آن است که موقعیت خود را در اسنوکر تغییر دهید. یک تغییر کوچک از سوی شما تفاوت بزرگی در بازی شما ایجاد خواهد کرد. برای دستیابی به یک نشانه عالی، داشتن یک وضعیت اسنوکر مناسب ضروری است. کل بازی اسنوکر شما به موقعیت شما در اسنوکر بستگی دارد.

شما باید هدف داشته باشید که وضعیت بدنی مناسبی داشته باشید و این به موقعیت شما در بازی اسنوکر مربوط می شود. بدن شما باید ثابت باشد و قبل از گرفتن عکس باید وضعیت راحتی داشته باشید. بدن شما باید تا زمانی که عکس را تمام نکرده اید در وضعیت خود باقی بماند. اگر جسم در طول حرکت سیگنال حرکت کند، احتمالاً شات شما منبسط خواهد شد.

برای استراحت دادن به بدن بر روی یک پایه پهن، وضعیت صحیح اسنوکر است. برای این منظور، وضعیت پای شما باید درست باشد. در غیر این صورت، بدن شما در حین تیراندازی تکان می خورد و منجر به تیراندازی نادرست می شود. در اسنوکر بسیار مهم است که وزن بدن شما در یک مکان متمرکز نباشد و به گونه ای توزیع شود که کل بدن در حین گرفتن ضربه ثابت بماند و راحت بماند. باید پاهایتان را از هم باز کنید تا بدنتان پایه محکمی داشته باشد.

این وزن برای جلوگیری از افزایش تعادل در هنگام گرفتن عکس توزیع می شود. اگر پاهای شما وزن بدنتان را نمی گیرد، احتمالاً در حین گرفتن عکس به جلو خم خواهید شد. فاصله پاها در تماس با زمین باید دقیق باشد به طوری که نباید خیلی نزدیک و یا خیلی از هم دور شوند. برای یک وضعیت صحیح اسنوکر، پاهای شما باید به اندازه عرض شانه ها باز باشد.

نکته مهم بعدی در ژست اسنوکر وضعیت لگن است. این تنها زمانی امکان پذیر خواهد بود که پاهای خود را به درستی قرار دهید. وضعیت پا بین بازیکنان چپ دست و بازیکنان راست دست متفاوت است. در واقع وضعیت پاهای بازیکنان چپ و راست کاملاً برعکس است. اگر می خواهید وضعیت اسنوکر درستی داشته باشید، پای راست باید صاف باشد. پای چپ در حالی که وسعت خود را حفظ می کند در جلوی پای راست قرار می گیرد. پای چپ باید در زانو خم شود. این به سر اجازه می دهد تا با توپ اصلی هماهنگ شود. این موقعیت برای افراد راست دست است.

وضعیت سر یکی دیگر از بخش های مهم ژست اسنوکر است. هدف و سر باید در یک خط مستقیم قرار گیرند. چوب را باید از وسط سر بگیرید. سر و میز باید زاویه ۹۰ درجه داشته باشند و این باعث می شود موقعیت صحیح اسنوکر ایجاد شود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر