اسرائیل Vintage Investment Partners 812 میلیون دلار برای دو صندوق جدید جمع آوری می کند


این شرکت سرمایه گذاری فناوری اسرائیلی Vintage Investment Partners 812 میلیون دلار در دو صندوق برای حمایت از استارتاپ ها و سرمایه گذاران در اسرائیل ، اروپا ، کانادا و آمریکا جمع آوری کرده است.

این شرکت سرمایه گذاری مستقر در هرزلیا یک صندوق سرمایه ای 500 میلیون دلاری یا صندوق سرمایه گذاری در صندوق های دیگر و همچنین 312 میلیون دلار صندوق ثانویه را برای به دست آوردن منافع در صندوق های سرمایه گذاری از شرکای محدود و سهام شرکت های تحت حمایت از سرمایه گذاران ، موسسان و کارکنان.

بر اساس اعلام ، این ششمین صندوق سرمایه ای این شرکت و پنجمین صندوق ثانویه آن است که AUM (دارایی های تحت مدیریت) آن را به 3 میلیارد دلار می رساند.

آلن فلد ، بنیانگذار و شریک مدیریت Vintage Investments Partners ، روز چهارشنبه در پست LinkedIn گفت: “صندوق سرمایه گذاری به استراتژی ما برای سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه گذاری پیشرو در ایالات متحده ، اروپا ، کانادا و اسرائیل ادامه می دهد.” “صندوق ثانویه جدید بر خرید موقعیت های مشارکت محدود در صندوق های سرمایه گذاری در این چهار بازار و همچنین خرید سهام در شرکت های تحت حمایت سرمایه گذاری و دادن نقدینگی به فرشتگان ، موسسان و کارکنان متمرکز است.”

فلد می افزاید: “ما می خواهیم از سرمایه گذاران خود به خاطر اعتمادشان به ما تشکر کنیم و من شخصاً می خواهم از شرکا و همکاران فوق العاده ام در Vintage تشکر کنم ، که منتظر همکاری سخت آنها برای جلب این اعتماد هستم.”

Vintage Investment Partners که در سال 2002 تأسیس شد ، در ده ها صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر از جمله صندوق های a16z (Andreessen Horowitz) ، Accel ، 83 North ، Battery Ventures ، Bessemer Venture Partners ، Grove Ventures و General Catalyst سرمایه گذاری کرده است.

همچنین مستقیماً در شرکت هایی مانند Moovit (که در سال 2020 با 900 میلیون دلار به اینتل فروخته شد) ، Honeybook ، Monday.com ، MyHeritage ، Wolt و Cybereason سرمایه گذاری مستقیم کرده است.

Vintage همچنین شبکه ای از بیش از 8500 شرکت را به عنوان بخشی از خدمات ارائه شده با ارزش افزوده (VAS) اداره می کند ، یک سرویس رایگان که استارتاپ های فناوری را با مشارکت سرمایه گذاری به شرکت هایی که به دنبال دانش یا نوآوری خاص هستند متصل می کند.

عبری را به روشی سرگرم کننده و منحصر به فرد بیاموزید

اخبار اسرائیل را دریافت می کنید … اما می دانید گرفتن آی تی؟ در اینجا شانس شما این است که نه تنها تصویر بزرگی را که در این صفحات پوشش می دهیم ، درک کنید ، بلکه همچنین جزئیات مهم و شاداب زندگی در اسرائیل

که در Streetwise Hebrew برای انجمن تایمز اسرائیل، هر ماه چندین عبارت عامیانه محاوره ای را پیرامون یک موضوع مشترک یاد می گیریم. اینها کلاسهای صوتی عبری با اندازه کوچک هستند که ما فکر می کنیم واقعاً از آنها لذت خواهید برد.

بیشتر بدانید بیشتر بیاموزید قبلاً عضو هستید؟ وارد شوید تا دیگر این مورد را مشاهده نکنید

تو جدی هستی. ما از آن قدردانی می کنیم!

به همین دلیل است که ما هر روز سر کار می آییم – برای ارائه خوانندگان فهیم مانند شما که باید اسرائیل و جهان یهود را مطالعه کنند.

بنابراین اکنون ما یک درخواست داریمبه بر خلاف سایر رسانه های خبری ، ما دیواری پرداخت نکرده ایم. اما از آنجایی که روزنامه نگاری ما پرهزینه است ، از خوانندگانی دعوت می کنیم که روزنامه تایمز اسرائیل برای آنها مهم شده است تا با پیوستن به ما در حمایت از کار ما کمک کنند. جامعه تایمز اسرائیلبه

با پرداخت 6 دلار در ماه می توانید از روزنامه نگاری با کیفیت ما در حین لذت بردن از روزنامه تایمز اسرائیل کمک کنید بدون تبلیغات، و همچنین دسترسی به محتوای منحصر به فرد که فقط برای اعضای انجمن Times of Israel در دسترس است.

به انجمن ما بپیوندید به انجمن ما بپیوندید قبلاً عضو شده اید؟ وارد شوید تا دیگر این مورد را مشاهده نکنیددیدگاهتان را بنویسید