افتتاح فاز اول کتابخانه مرکزی خرم آباد – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، وحید کرم الهی عصر جمعه در گفت و گو با برو وی با اصحاب رسانه با اشاره به پروژه های قابل افتتاح در حوزه راه و شهرسازی لرستان در هفته دولت امسال اظهار داشت: در این راستا حدود ۱۷ کیلومتر از پروژه راه در محورهای خرم آباد- فلات کوهستانیخرم آباد – نورآباد و محور در باره – شازند افتتاح می شود.

وی بیان کرد: همچنین فاز اول کتابخانه و کانون های پرورش فکری شهرستان خرم آباد در شهرستان های سله، الیگودرز، چگانی و پینگ هال پینگ کنید در شهرستان خرم آباد از جمله پروژه های قابل افتتاح در هفته دولت در استان است.

مدیرکل راه و شهرسازی لرستان ادامه داد: همچنین عملیات کلنگ زنی شش هزار و ۳۰۰ واحد مسکونی در شهرستان های خرم آباد بروجرد، در بارهپلدختر، نورآباد و چگانی نیز آغاز خواهد شد.

کرم الهی ادامه داد: کار ایمن سازی زمین، تهیه نقشه ها، اخذ مجوزهای لازم، هماهنگی با دستگاه های اجرایی، بررسی طرح ها از نظر شهرسازی و… در کمیسیون های مختلف مورد بررسی قرار گرفته است.

وی گفت: در برخی نقاط کار ساخت واحدها آغاز شده اما عملیات اجرایی این واحدها در هفته دولت به صورت نمادین با حضور مسئولان کشوری و استانی آغاز می شود.