افزایش عضلانی – بیشتر افراد به درستی ورزش نمی کنند، آیا شما؟

ماهیچه ها جزء جدایی ناپذیر بدن انسان هستند. ماهیچه ها بخش بزرگی از توده بدن را تشکیل می دهند که توضیح می دهد که چرا ما می توانیم بیشتر قسمت های بدن خود را حرکت دهیم. مردم فکر می کنند که فقط اندام ها در حرکت نقش دارند اما در واقع ترکیبی از ماهیچه های مختلف داخل اندام است که به اندام حرکت می کند.

ماهیچه ها را می توان در تمام قسمت ها و اندام های بدن انسان یافت. تحقیقات نشان داده است که مردان از ۴۲ درصد ماهیچه های ارادی و زنان از ۳۶ درصد تشکیل شده اند. این ارقام شامل عضلات غیر ارادی مانند قلب و معده نمی شود.

استدلال می شود که ماهیچه ها بیشترین ظرفیت را برای قدرت دارند که با پمپاژ بی وقفه خون توسط قلب مشخص می شود. آماده سازی مناسب بدن شما منجر به عضله سازی عظیم می شود.

همه ما انسان ها با ماهیچه های یکسان به دنیا می آییم. آنها کوچک شروع می شوند اما همانطور که ما به زندگی خود ادامه می دهیم رشد می کنند. فعالیت‌های مختلف ما به رشد آن کمک می‌کند و همچنین توضیح می‌دهد که چرا اندازه‌های متفاوتی در نقاط خاصی از زندگی‌مان داریم.

زمانی که فعالیت‌های روزانه ما در تقویت عضلات ما ناکام می‌ماند، فعالیت‌های تکمیلی مانند ورزش و تمرین را انجام می‌دهیم تا ماهیچه‌هایمان را بسازیم. تمام تمرینات را می توان در باشگاه یا در خانه انجام داد. تنها تفاوت این است که ما به کمی بداهه در خانه نیاز داریم اما تأثیرات یکسان است.

افزایش عضلانی را می توان با پیروی از یک برنامه روزانه از فعالیت ها و همچنین خوردن مقدار غذای تجویز شده در طول هر وعده غذایی به دست آورد. همچنین می توانید به جای غذاهای تجویز شده، محدودیتی برای کالری دریافتی تعیین کنید. پروتئین آب پنیر و سایر مکمل های مغذی نیز ممکن است به منظور تقویت مصرف شود افزایش عضلانی از بدن.

برای دستیابی به عضله سازی، عضله ابتدا باید منابع طبیعی خود را تا حد خستگی تخلیه کند. پس از آن، عضله خود را ترمیم می کند تا جایی که خستگی تنها پس از مدت زمان طولانی حاصل می شود.

یک مربی کمک زیادی به دستیابی به توده عضلانی مورد نظر خواهد کرد. مربیان بر تمرینات روزانه و همچنین غذاهایی که برای هر روز خورده می شوند نظارت خواهند کرد. مربیان نیز انگیزه لازم را برای استقامت فرد فراهم می کنند.

داشتن بدنی لاغر و خوش اندام با افزایش عضله به دست می آید. تصور کنید که به ساحل می روید و مردم به بدن شما خیره می شوند و بدن شما را تحسین می کنند. تجربه گرانبها است و کار سخت واقعاً نتیجه می دهد و اعتماد به نفس و سلامت شما را افزایش می دهد. در زیر چند راز قدرتمند بدنسازی و تناسب اندام را برای شما آماده کرده ام، لذت ببرید!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر