افزایش ۴ برابری مبتلایان به کرونا در جنوب غرب خوزستان – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، سید محمد محمدی سه شنبه شب در گفت و گو با رسانه ها اظهار داشت: موارد ابتلا به کرونا در شهرستان های تابعه دانشگاه علوم پزشکی آبادان به دلیل کاهش رعایت دستورالعمل های بهداشتی در این منطقه ۴ برابر شده است. موارد راهی که شهر شادگان در وضعیت اضطراری قرار دارد. زرد را تنظیم کنید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۰ مورد مثبت جدید کرونا در منطقه جنوب غرب خوزستان به ثبت رسیده که نسبت به ۱۰ روز گذشته ۴ برابر شده است.

محمدی آن تست را می گوید کرونا ۵۵ نفر در آبادان، ۲۴ نفر در خرمشهر و ۲۱ نفر در شادگان مثبت گزارش شدند، گفت: از این تعداد ۵۲ نفر به صورت سرپایی خدمات درمانی دریافت کردند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان با اشاره به اینکه روز گذشته ۴ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان بستری و ۲ بیمار بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شدند، افزود: در حال حاضر ۲۲ بیمار مبتلا به کرونا در جنوب غرب کشور بستری هستند. منطقه خوزستان

وی بر لزوم تزریق دوز یادآوری واکسن کرونا به گروه‌های هدف تاکید کرد و گفت: به هفتمین اوج بیماری رسیده‌ایم و لازم است شهروندان برای بقای خود دستورالعمل‌های بهداشتی را مانند گذشته با جدیت دنبال کنند. این اوج با کمترین موارد عفونت است.

به گزارش مهر، تعداد کل مراجعات سرپایی به بیمارستان های دانشگاه علوم پزشکی آبادان از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۴۴۲ هزار و ۴۵۷ نفر است.

از این تعداد ۱۸ هزار و ۸۶۱ نفر بستری و ۱۵ هزار و ۶۴۵ نفر پس از دریافت خدمات و بهبودی از بیمارستان ترخیص شدند.