افشای تجاوزات تل آویو به دمشق با چراغ سبز واشنگتن – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، وال معما این مجله به نقل از چند مقام فعلی و قبلاً ناشناس در واشنگتن نوشت که نیروهای اسرائیلی حملات هوایی در سوریه را با ایالات متحده طی سال‌های گذشته هماهنگ کرده‌اند. و.

جزئیات این حملات قبلاً به فرماندهی مرکزی ایالات متحده گزارش شده است سنتکام و سپس به وزیر دفاع و ستاد مشترک اعلام شد که قبل از حمله چراغ سبز خواهد گرفت.

منابع رسانه ای می گویند اما همه عملیات ها علیه روسیه با ایالات متحده هماهنگ نشده است.

ظاهراً هدف از این هماهنگی جلوگیری از عملیات در شرایطی بود که ائتلاف آمریکایی علیه داعش فعال بود.

منبعی برای دیوار معما مجله بیان می کند که این یک فرآیند کاملا برنامه ریزی شده است ثروتمند بوده است و در بیشتر موارد، سنتکام و پنتاگون، عملیات هوایی اسرائیل در نزدیکی پایگاه التنف در جنوب سوریه مورد بررسی قرار گرفت و و ارتش اسرائیل گاهی از این پایگاه برای ورود به حریم هوایی سوریه استفاده کرده است، حتی اگر این حملات هوایی بین ساعت ۱ بعد از ظهر قوانین را نقض می کند. بین المللی بود.

در همان زمان در برخی موارد واشنگتن از همیشه فیلم ها می خواستم برخی از ویژگی ها و نحوه انجام این عملیات را تغییر دهم.

با شروع بحران سوریه، بسیاری از بازیگران بدون مجوز رسمی از دولت قانونی سوریه عملیات نظامی انجام داده و یا حتی پایگاه های نظامی ایجاد کرده اند. و. این در حالی است که رژیم صهیونیستی در سال های اخیر عملیات هوایی گسترده ای را در خاک سوریه علیه مواضع دولت، گروه های مقاومت و جمهوری اسلامی ایران انجام داده است.