انتشار آمار فروش بلیت و مخاطبان سالن های عمومی – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، آمار فروش هفتگی و مخاطبان نمایش های اجرا شده در سالن های بزرگ چهارسو، قشقایی، سایه و کارگاه نمایش در مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و گالری هنری در اجراها اعلام شد. .

نمایش «شکوفه های گیلاس» به کارگردانی سید محمد ایجوان که با ظرفیت ۵۷۹ تماشاگر و با قیمت ۱۲۰ هزار تومان اجرای خود را در سالن اصلی تئاتر شهر آغاز کرد، از ۹ تیرماه تا امروز با یک سریال اجرا می شود. از ۷ اجرا (شامل بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف و مهمان) و میزبانی از ۳ هزار و ۱۷۵ تماشاگر معادل ۳۵۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان فروش داشته است.

نمایش «تب» به کارگردانی رویا کاکاخانی که اجرای خود را از ۳ تیرماه ۹۶ در تالار قشقایی با ظرفیت ۹۶ نفر آغاز کرد، تاکنون (شامل قیمت تمام شده، نیم بها، تخفیف و بلیت مهمان) در ۱۳ نوبت اجرا و با میزبانی. ۶۸۸ تماشاگر معادل ۳۸ میلیون و ۷۵۹ هزار تومان فروش داشته اند.

نمایش “یه روز دیگه” به کارگردانی نادیا فرجی از ۱۷ خرداد تا ۱ تیرماه در کارگاه آموزشی با ظرفیت ۲۶ نفر و بهای بلیت ۵۰ هزار تومان با مجموع ۲۰ اجرا و ۵۴۸ تماشاگر (با احتساب بلیت بهای تمام شده) روی صحنه رفت. ، نیم بها، تخفیف و مهمان) معادل ۲۲ میلیون و ۷۵ هزار تومان به فروش رسید.

اجرای این نمایش همزمان با اجرای پایانی این نمایش با احتساب ظرفیت ۷۲ نفری سالن از روز پنجشنبه ۱۱ تیرماه لغایت جمعه ۱۶ مردادماه از کارگاه بازیگری به سالن سایه مجمع منتقل شد. ، بهای بلیت ۵۰ هزار تومان، ۲۷ اجرا و هزار و ۳۶۸ تماشاگر به فروش ۵۲ میلیون و ۶۹۵ تومان دست یافتند.

نمایش “الکترا” به کارگردانی فرزاد امینی که جمعه ۱۶ مرداد ماه در سالن سایه با ظرفیت ۷۲ نفر و بهای بلیت ۶۰ هزار تومان با یک اجرا ۶۶ تماشاگر (با احتساب قیمت تمام شده نیم بها) اجرا شد. و بلیط های تخفیف دار) و مهمان) به فروش ۳ میلیون و ۳۳۶ هزار تومان رسیده است.

نمایش “مجلس خوانی نسوان” به کارگردانی نسیم مقدم و ارغوان راستی که از ۳۱ تیرماه در کارگاه ۲۶ نفره با قیمت ۵۰ هزار تومان، جمعه ۱۶ مرداد نیم بها روی صحنه رفته بود. ، تخفیف و مهمان)، ۳۱۵ تماشاگر و ۱۵ اجرا با فروش ۱۴ میلیون و ۲۷۵ هزار تومان به اجرای خود پایان دادند.

نمایش «شاد در ژاپن» به کارگردانی علی فتحعلی که از روز اول تیرماه در تماشاخانه سنگلج (شامل قیمت تمام شده، نیم بها، تخفیف و بلیت مهمان)، ۳۰ اجرا و ۴ هزار و ۴۱۹ تماشاگر روی صحنه رفته است. معادل ۱۳۶۷۵۴۰۰۰ تومان محقق شده است.

نمایش «غول نخودی» به کارگردانی حسین فدایی حسین هام که از ۱۸ تیرماه با قیمت بلیت ۳۰ هزار تومان روی صحنه رفت، تاکنون در مجموع ۲۲ اجرا و ۲۷۸۹ تماشاگر (شامل بلیت کامل، نیم بها، تخفیف و مهمان) به فروش ۶۴ میلیون و ۷۲۱ هزار تومان دست یافته اند.

نمایش «پنگوئن ها» به کارگردانی زیبای برجی فلاح که از روز جمعه ۱۹ تیرماه با قیمت ۳۰ هزار تومان روی صحنه رفته است، تاکنون در مجموع ۲۲ اجرا و ۲ هزار و ۷۲۳ تماشاگر (با احتساب قیمت کامل و کامل) داشته است. بلیط نیم بها). ، کاهش قیمت و مهمان) معادل ۶۰ میلیون و ۲۱۲ هزار تومان فروش داشته اند.