“او صاحب دستگاه خردکن نبود”: همسر وزیر به خاطر اظهارات تجاوز جنسی مورد انتقاد قرار گرفت


دوریت مانس استرن روز چهارشنبه گفت شوهرش ، وزیر اطلاعات ، الازار استرن ، در دوران سربازی خود “حتی یک کاغذ خردکن هم نداشت” ، در حالی که اختلاف نظرها بر سر اظهارنظرهایی که او در اوایل این هفته نشان داد مبنی بر نادیده گرفتن شکایات مربوط به آزار جنسی در طول این مدت بود. زمانی که او رئیس اداره نیروی انسانی ارتش اسرائیل بود.

دوریت استرن در گفتگو با رادیو مصاحبه رادیویی که شوهرش روز یکشنبه در مورد “خرد کردن” بسیاری از شکایات ناشناس در دوران حضورش در ارتش گفت: “مصاحبه بدی بود – یک اشتباه”. پاسخ وزیر به سوالی بود که مصاحبه گر در مورد اتهامات ناشناس آزار و اذیت جنسی ، به ویژه.

این جنجال به سرعت بالا گرفت چون استرن ساعاتی بعد یک سری مصاحبه با شبکه های اصلی انجام داد و در آن اصرار داشت که اظهارات “خردکننده” او به انواع دیگر شکایات ناشناس اشاره دارد ، اما مجریان مصاحبه قانع نشدند.

در ساعات بعد ، کانال 13 شهادت دو زن که تحت فرماندهی استرن در ارتش اسرائیل کار می کردند را پخش کرد که مدعی بودند او شخصا به شکایات مربوط به آزار جنسی توجه نکرده است.

روز سه شنبه ، استرن اعلام کرد که از پیشنهاد خود برای خدمت به عنوان رئیس بعدی آژانس یهودی صرف نظر می کند ، زیرا او با حمایت نفتالی بنت ، نخست وزیر و یائر لاپید ، وزیر امور خارجه پیشتاز بود.

دوریت استرن با تأمل در مورد حادثه برای اولین بار ، اذعان کرد که شوهرش می تواند پاسخ های او را بهتر بیان کند ، اما اصرار داشت که رسانه ها با او ناعادلانه رفتار کرده اند.

Dorit Mans-Stern ، یکی و فوق العاده ، بیرون می رود تا دوید تا به اندازه کافی در مورد خشونت علیه زنان بگوید! Dorit را اجرا کنید! برای اهدا به Dorit: https://my.fundme.org.il/he/campaign/6242Dorit Manns Stern

ارسال شده توسط مرکز کمک به قربانیان تجاوز جنسی – حیفا و شمال در یکشنبه 5 نوامبر 2017

“او چیزها را با اشتیاق می گوید. همسر استرن در دفاع از خود گفت: “او به طور معمول مصاحبه می کند و این بهایی دارد.” “من نمی دانم خنده دار است یا غم انگیز ، اما او در آن زمان حتی خردکن نداشت. او ناگهان در طول مصاحبه فکر کرد که استعاره مناسب برای انتقال پیام او … خرد کننده خواهد بود. [This was] یک اشتباه.”

“یک پدیده رسانه های سریع در اینجا وجود دارد ، که عضلات شنوایی ما را تحلیل می برد. توییتر دایره المعارف ما شده است. همه چیز در دسترس است ، اینجا و اکنون و فقط در سرفصل ها ، “او ادامه داد و از رسانه ها برای” ضربه زدن “به همسرش در کنار زنانی که با اتهامات جدید علیه او مطرح شده اند ، انتقاد کرد.

همسر وزیر در مورد دومین زنی که ادعا می کرد استرن “فضای آزار و اذیت و افسران لمسی” را ایجاد کرده و از شکایات خود و دیگران چشم پوشی کرده است ، گفت: “به هیچ وجه او در اتاق نبوده است. [with her]به او فرمانده شخصی او نبود ، فرمانده پایگاه معمولاً کسی نیست که این کارها را انجام می دهد ، بلکه [the media] نگه می دارد [airing her claims]، دوباره و دوباره.”

دوریت استرن در پاسخ به این س ifال که آیا از دست همسرش عصبانی است ، گفت: “من نمی توانم عصبانی باشم زیرا می دانم که بخشی از DNA او ، بخش بزرگی ، صداقت ، وقار و انصاف است.”

“ما 40 سال رابطه سالم داریم. اگر عصبانی باشم … شاید اندکی از آن به ما زنها اشاره شود زیرا ما در اینجا چیزی را از دست داده ایم. ”

“قبل از پاسخ دادن و انتقاد در هر کانال ، یک دقیقه وقت بگذارید. اگرچه او یک مرد است ، انگیزه های او را بررسی کنید زیرا واقعاً همه مردان به دنبال آسیب رساندن و تحقیر زنان نیستند. “

عبری را به روشی سرگرم کننده و منحصر به فرد بیاموزید

اخبار اسرائیل را دریافت می کنید … اما می دانید گرفتن آی تی؟ در اینجا شانس شما این است که نه تنها تصویر بزرگی را که در این صفحات پوشش می دهیم ، درک کنید ، بلکه همچنین جزئیات مهم و شاداب زندگی در اسرائیل

که در Streetwise Hebrew برای انجمن تایمز اسرائیل، هر ماه چندین عبارت عامیانه محاوره ای را پیرامون یک موضوع مشترک یاد می گیریم. اینها کلاسهای صوتی عبری با اندازه کوچک هستند که ما فکر می کنیم واقعاً از آنها لذت خواهید برد.

بیشتر بدانید بیشتر بیاموزید قبلاً عضو هستید؟ وارد شوید تا دیگر این مورد را مشاهده نکنید

تو جدی هستی. ما از آن قدردانی می کنیم!

به همین دلیل است که ما هر روز سر کار می آییم – برای ارائه خوانندگان فهیم مانند شما که باید اسرائیل و جهان یهود را مطالعه کنند.

بنابراین اکنون ما یک درخواست داریمبه بر خلاف سایر رسانه های خبری ، ما دیواری پرداخت نکرده ایم. اما از آنجایی که روزنامه نگاری ما پرهزینه است ، از خوانندگانی دعوت می کنیم که روزنامه تایمز اسرائیل برای آنها مهم شده است تا با پیوستن به ما در حمایت از کار ما کمک کنند. جامعه تایمز اسرائیلبه

با پرداخت 6 دلار در ماه می توانید از روزنامه نگاری با کیفیت ما در حین لذت بردن از روزنامه تایمز اسرائیل کمک کنید بدون تبلیغات، و همچنین دسترسی به محتوای منحصر به فرد که فقط برای اعضای انجمن Times of Israel در دسترس است.

به انجمن ما بپیوندید به انجمن ما بپیوندید قبلاً عضو شده اید؟ وارد شوید تا دیگر این مورد را مشاهده نکنید



دیدگاهتان را بنویسید