ایجاد ۳۱۲ فرصت شغلی برای متقاضیان سمنانی


به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، به نقل از روابط عمومی کمیته امداد اورژانس استان سمنان، علیرضا خدابنده معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد اورژانس استان سمنان گفت: دوره های آموزشی فنی و حرفه ای برای متقاضیان تحت حمایت کمیته امداد اورژانس استان سمنان برگزار می شود. سرفصل ها

وی افزود: در ادامه اجرای هر طرح اشتغال، پایش بیش از سه تا پنج سال با نگاه پایداری انجام می شود و در صورت نیاز تسهیلات تکمیلی نیز ارائه می شود.

معاون اشتغال و خود حمایتی کمیته امداد اورژانس استان سمنان با اشاره به اینکه در سه ماهه نخست امسال ۳۱۲ فرصت شغلی برای مشمولان با حمایت کمیته امداد اورژانس استان سمنان ایجاد شده است، خاطرنشان کرد: . اشتغالزایی دریافت کردند.

خدابنده از معرفی ۱.۲۸ نفر به بانک های عامل برای دریافت تسهیلات اشتغالزایی کمیته امداد خبر داد و گفت: ۷۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان برای این تسهیلات در نظر گرفته شده است.

وی عمده وظایف را در قالب طرح های خدماتی، دامپروری، صنایع دستی، کشاورزی، صنعت و معدن برشمرد و گفت: در این مدت آموزش های مهارتی در قالب آموزش های مقدماتی، تثبیت و مهارتی به متقاضیان داده شد.

معاون اشتغال و خوداشتغالی کمیته امداد اورژانس استان سمنان بیان کرد: در این مدت ۲۶ نفر از طریق موسسات کاریابی در استان سمنان به کارفرمایان معرفی و مشغول به کار شدند.

باندهای خدا، خیرین اشتغال، راهبران شغلی، نظارت، آموزش و تسهیلات پرداختی در قرض الحسنه از جمله بازوهای توانمند برای ایجاد اشتغال برای مشتریان بودند و گفتند: یکی از راه های مهم توانمندسازی و خودکفایی مشتریان و رسیدن به استقلال مالی است. برای ایجاد اشتغال .

به گفته پدر؛ ایجاد ۵۷۰۰ فرصت شغلی برای متقاضیان در استان سمنان با اعتباری بالغ بر ۳۱۵ میلیارد تومان در سال جاری پیش بینی می شود.

انتهای پیام/۲۵۶۸/س/
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید