بازدید معاون شرکت توسعه تجهیزات از آزادی/ نگرانی از ناپایداری سازه ورزشگاه وجود ندارد


به گزارش خبرگزاری پدر، با توجه به اینکه بازرسی از کلیه ساختمان ها و تاسیسات مجموعه آزادی به دستور معاونین شرکت و طی بررسی های انجام شده طی ۸ ماه گذشته از سکوهای تماشاگران، به دستور سیدحمید سجادی، انجام شده است. وزیر ورزش و جوانان شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور امروز جمعه ۱۴ خردادماه با حضور در ورزشگاه ۱۰۰ هزار نفری آزادی از معاونت فنی و فنی این شرکت بازدید کرد تا قطعات مختلف ساختاری سکوهای تماشاگران را بررسی کند.

در این بازدید که به دستور مقام عالی وزارت در خصوص ارائه گزارشات تکمیلی از وضعیت سازه ها و سکوهای ورزشگاه ۱۰۰ هزار نفری آزادی انجام شد، به گفته نماینده مشاور پروژه ساختار این ورزشگاه ورزشگاه برجسته شد.

با توجه به اینکه این ورزشگاه از حساسیت های ورزشی، سیاسی و امنیتی در سطح کشور و بین المللی برخوردار است، موضوع بی ثباتی در سازه ها و سکوهای آن که از دهه ۵۰ آغاز به کار کرده است مورد توجه رسانه ها و رسانه ها قرار گرفته است. فضای مجازی از زمانی به بعد. چنانچه مطالعات دوره های گذشته و حال انجام شده توسط مشاور طراحی و کارشناسان سازه، عدم نگرانی نسبت به ناپایداری سازه و مشکلات موجود ناشی از نفوذ آب و رطوبت از سکوها را نشان دهد، با توجه به شرایط فصلی صرفاً در منطقه وضعیت ظاهری و ظاهر ظاهری نامناسب و تخریب سطحی بود.

اما از زمان شروع به کار شرکت توسعه در دولت جدید، موضوع بازسازی بنا به دستور وزیر ورزش و جوانان در دستور کار قرار گرفت و مطالعات فنی و مهندسی با هدف بازسازی در حال انجام است. به موقع بعد از مسابقات ورزشی در استادیوم گزینه اول در عمل خواهد بود.

در این بازدید، مسئولین فنی و مهندسی شرکت مهندسی مشاور و مجموعه ورزشی آزادی با همراهی نماینده فنی و مهندسی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور گزارشی از وضعیت فعلی سازه ها و سکوهای تماشاگران ارائه کردند. تصمیمات ضروری و فوری

انتهای پیام/
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید