بازرسی ۲ کارخانه صنعتی شیروان / تکذیب شایعات فضای مجازی


به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، علی جدی نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی امشب در گفت و گو با اصحاب رسانه از حسابرسی دو کارخانه صنعتی شیروان خبر داد: سرمایه گذاری داخلی که بررسی این پروژه انجام می شود. از یک سال پیش آغاز شده و اکنون پس از تحویل زمین در مرحله تعمیرات اساسی است.

وی گفت: بخشی از مواد اولیه مورد نیاز این کارخانه از منطقه خراسان تامین و بخشی نیز وارداتی است.

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اینکه چرا این طرح ظرف یک هفته از سفر رئیس جمهور بازنگری می شود، افزود: رئیس جمهور در سفرهای استانی خود ممیزی پروژه ای ندارد. این گونه پروژه ها در سایر نقاط کشور نیز مورد بررسی قرار گرفته است.

وی در ادامه با بیان اینکه بهره برداری از این پروژه زنجیره فولاد کشور را تکمیل می کند، تصریح کرد: با تولید این محصول بخش زیادی از نیاز کارخانه های فولاد استان و کشور تامین می شود و واردات فرو می رود. -سیلکو منگنز کاهش می یابد.

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی افزود: همچنین در این سفر پروژه دانمارکی با سرمایه گذاری ۱۵۰ میلیارد تومانی بخش خصوصی بررسی می شود.

جدی با تکذیب شایعات مبنی بر ارتقای این پروژه و ارتباط آن با دیوان عالی کشور علیه وزیر صنعت، معدن و تجارت، گفت: بررسی ها و اقدامات اولیه این پروژه در دوره وزیر سابق صنعت انجام شده است. ، معدن و تجارت و اکنون روشن است.” خرابکاری شده است.

انتهای پیام/
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید