باید ادبیات نسل های بعد از خود را بیاموزیم/ برای موفقیت در جهاد تبیین باید زبان مخاطب را بشناسیم.


دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین بر تبیین آرمان های انقلاب اسلامی برای نسل جوان تاکید کرد و گفت: باید ادبیات نسل های بعد از خود را بیاموزیم و جهاد تبیینی را از زبان مخاطبان انجام دهیم. بودن

به گزارش ایرنا، محمدرضا بهنار شنبه شب در نشست ماهانه جامعه اسلامی مهندسین کشور اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی بر ترسیم چشم انداز بلندمدت برای پیشرفت کشور در اعلام مرحله دوم انقلاب اسلامی تاکید کردند. انقلاب. انقلاب اسلامی است و به نظر می رسد غیر از او هیچکس به فکر برنامه بلندمدت نیست، نه برای کشور.

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین در ادامه به تحولات اخیر کشور اشاره کرد و گفت: تلاش و توطئه دشمن این بود که مردم از حمایت نظام پشیمان شوند و دشمن این هدف اصلی را دنبال کرد.

بهنار با تاکید بر تبیین آرمان های انقلاب اسلامی برای نسل جوان افزود: باید ادبیات نسل های بعد از خود را بیاموزیم و جهاد تبیینی را از زبان مخاطبان انجام دهیم. برای موفقیت در توضیح دادن باید زبان مخاطب را بدانیم.

وی با اشاره به حمله تروریستی چهارشنبه شب به حرم شاهچراغ افزود: گاهی دشمنی دشمنان باعث اتحاد ملت ایران می شود. مردم دیروز نفرت خود را از استکبار، آمریکا و رژیم صهیونیستی نشان دادند.

رهبر جبهه پیروان امام (ره) و رهبری افزود: استیصال استکبار جهانی به جایی رسیده است که با کشتار نمازگزاران آخرین صفحات خود را برگرداند.

بهنر، آمریکای جنایتکار را سازنده داعش دانست و تاکید کرد: با این وجود آمریکا مدعی مبارزه با تروریسم است.