بررسی باندهای بدن – ۳ نکته مهم قبل از خرید بدانید

آیا به دنبال بررسی بی طرفانه باندهای Bodylastics هستید؟

اجازه دهید با آن روبرو شویم اگر به دنبال خرید نوارهای مقاومتی یا باندهای ورزشی هستید، ممکن است کمی شک داشته باشید. در وهله اول، ممکن است از خود بپرسید که آیا می‌توانید با باندهای مقاومتی همان نوع تمرینی را انجام دهید که با وزنه‌های آزاد یا دمبل انجام می‌دهید. واقعیت این است که بدن شما تفاوت بین وزنه های آزاد یا مقاومت باندهای ورزشی را نمی داند. مقاومتی که از لوله های تناسب اندام دریافت می کنید “مقاومت پویا” نامیده می شود. به این معنی است که مقاومت در طول حرکت افزایش می یابد.

این با وزنه های آزاد کاملاً متفاوت است که در آن مقاومت فقط تا زمانی است که به نقطه ای برسید که بتوانید قفل کنید. در آن مرحله، تنش از عضله خارج می شود و هیچ مزیت عضله سازی دریافت نمی کنید. با نوارهای مقاومتی، تنش در تمام طول حرکت وجود دارد، حتی در نقطه قفل، باندها شما را به عقب می‌کشند و باعث می‌شوند عضله با مقاومت مبارزه کند.

بیایید به بررسی باندهای Bodylastics بپردازیم و در مورد سه مؤلفه مهمی که در نظر می‌گیرم وقتی به خرید هر وسیله ورزشی فکر می‌کنی باید در نظر داشته باشیم بحث کنیم.

اولین جزء که در مورد آن بحث خواهیم کرد گارانتی است. باشگاه بدنسازی خانگی Bodylastic با ضمانت نقص مادام العمر ارائه می شود. اساساً این بدان معنی است که شما باید با خود باندها مشکلی داشته باشید که آنها را با هزینه حمل و نقل و جابجایی کوچک جایگزین می کنند. تعداد کمی از تولیدکنندگان دیگر که می توانم به آنها فکر کنم چیزی نزدیک به این ارائه دهند.

به نظر من، این باید شماره یک در لیست مهم ترین مؤلفه های شما باشد. چرا ممکن است بپرسید؟ زیرا پس از گذشت زمان میله های برق مانند Bowflex و نوارهای مقاومتی دچار فرسودگی و پارگی می شوند. این بدان معنی است که آنها قدرت کششی خود را از دست خواهند داد و نمی توانند تمرینی را که می خواهید و نیاز دارید را برای شما فراهم کنند. به همین دلیل است که شرکت هایی مانند Bowflex و Bodylastics این بخش از محصول خود را تا پایان عمر خریدار ضمانت می کنند.

دومین چیزی که باید به آن توجه کنید این است که چه چیز دیگری با خرید شما همراه است. آیا آنها نوعی آموزش آنلاین، چیزی را برای تمرین مناسب یا شاید یک کتاب الکترونیکی ارائه می دهند؟ سیستم تنش پایه Bodylastic همراه با یک سال رایگان آموزش ویدیویی آنلاین و راهنمای تمرین (که واقعاً بیشتر شبیه یک کتاب است) ارائه می شود که یک برنامه آموزشی مبتدی، متوسط ​​و پیشرفته را در اختیار شما قرار می دهد. آنها حتی یک برنامه تمرینی مداری را در کتابچه راهنمای Bodylastic گنجانده اند. بسیاری از متخصصان تناسب اندام بیان کرده اند که این یکی از جامع ترین و کامل ترین برنامه های تمرینی برای باندهای مقاومتی در بازار امروز است. و این شامل برنامه تمرینی P90X می شود.

سومین و آخرین جزء هزینه است. امروزه بیشتر عضویت در باشگاه حداقل ۲۰۰ دلار در سال هزینه دارد، و گاهی اوقات شما حتی ۲۰۰ دلار خود را نیز دریافت نمی کنید زیرا نمی توانید همیشه به آن بروید. بیشتر باشگاه‌های خانگی حدود ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار برای شما هزینه دارند، اما چیزی نزدیک به آنچه این سیستم شامل می‌شود را شامل نمی‌شود.

در این بررسی باندهای Bodylastics، اطلاعاتی در مورد برنامه آموزشی آنها و کیفیت محصول آنها با شما به اشتراک گذاشته ام. با این حال، مهم نیست که محصول ورزشی چقدر خوب باشد، اگر فقط در گوشه ای بنشیند و گرد و غبار را جمع کند، هیچ فایده ای برای شما نخواهد داشت. شما باید با خود متعهد شوید که حتی امروزه که حوصله ورزش کردن ندارید، برنامه تمرینی بدنسازی خود را دنبال کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر