بررسی محصول: سیستم کلاه ایمنی Stryker T7 & T7 Plus

هر روز جراحان با انجام فعالیت هایی که آنها را در معرض پاتوژن های مضر و عفونت های کشنده قرار می دهد جان چندین نفر را نجات می دهند. به طور کلی، جراحان با یک هود شل یا هود همراه با سیستم توگا برای محافظت از آنها و همچنین تضمین ایمنی بیمار ارائه می‌شوند. با این حال، سیستم کلاه ایمنی استریل جراحی (SSHS) می تواند خطر آلودگی را تا حد زیادی کاهش دهد، و به عنوان یک مانع فیزیکی برای جلوگیری از انتقال مواد عفونی موجود در خون، مایعات، یا ترشحات تنفسی در طول روش های جراحی یا سایر مداخلات پزشکی عمل می کند. SSHS دارای یک فن روی سر با فیلتر HEPA است که هوا را از محیط اطراف به داخل کلاه می کشد و آن را به طور همزمان از پایین هدایت می کند تا هوای فوق العاده تمیز را ارائه دهد. با افزایش بیماری های عفونی، رعایت بهداشت فردی برای جراحان ضروری تر شده است. با توجه به افزایش علاقه به حفاظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی، سیستم های کلاه ایمنی جراحی توسط بیمارستان ها پذیرفته شده است. اما انتخاب صحیح کلاه ایمنی استریل می تواند از نظر ایمنی و راحتی تفاوت زیادی ایجاد کند.

نوآوری منجر به ایمنی پیشرفته

Stryker Corporation با معرفی نوآوری های عمده در سیستم های حفاظت شخصی، یکی از شرکت های پیشرو MedTech، اخیراً T7 و T7 Plus را راه اندازی کرده است که برای سفارشی کردن تناسب و افزایش راحتی در طول عمل جراحی طراحی شده است. جدیدترین نسل کلاه ایمنی شخصی (T7) و توگا (T7 Plus) حفاظت و راحتی بهینه را ارائه می دهد و در نتیجه تجربه جراحان و همچنین کیفیت درمان را بهبود می بخشد. در حالی که T7 سبک ترین و بی صداترین کلاه ایمنی Stryker است، T7 Plus با مواد مقاوم در برابر پارگی و تنفس ساخته شده است تا به طور یکپارچه با کلاه ایمنی کار کند و در برابر مایعات و میکروارگانیسم های عفونی بدن محافظت کند.

معمولاً کلاه‌های ایمنی به دلیل شل بودن می‌توانند ناراحت باشند که می‌تواند قرار گرفتن در معرض عفونت‌ها را افزایش دهد زیرا عوامل بیماری‌زا می‌توانند راهی برای ورود به بدن انسان پیدا کنند. فن‌آوری و ارگونومی کاملاً با هم کار می‌کنند تا بدون در نظر گرفتن ایمنی، تناسب راحت را برای دارنده کلاه ایمنی T7 فراهم کنند. چالش‌های تناسب ناخوشایند را برطرف می‌کند و با ارائه گزینه‌های قابل تنظیم به کاربر راه‌حل مؤثری ارائه می‌دهد. ارتباط نادرست یکی دیگر از چالش هایی است که جراحان با آن مواجه هستند و می تواند بر روی عمل جراحی تأثیر بگذارد یا به موقعیت های خطرناکی منجر شود. هنگام استفاده از کلاه ایمنی T7، نیازی به ارتباط با سایر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در OT نیست، زیرا ۴۰ درصد ساکت تر از نسل های قبلی است. گاهی اوقات، جراحان ممکن است گیج شوند و بررسی کنند که آیا کلاه ایمنی به دلیل کاهش صدای آن روشن است یا خیر.

تغییر تجربیات جراحی

برای افرادی که در شرایط بحرانی ساعت‌ها را در سالن عمل سپری می‌کنند، راحتی و امنیت بیشتر همراه با T7 می‌تواند زندگی را تغییر دهد. فوم EVA با قاب سبک تر با سر مطابقت دارد و تعادل بهتری را ایجاد می کند. دستگیره های تنظیم دوگانه به کاربر این امکان را می دهد که ارتفاع و عرض را دقیقاً کنترل کند و مرکز ثقل بهبود یافته به کاهش فشار روی گردن کمک می کند. یکی دیگر از ویژگی های شگفت انگیز کلاه ایمنی T7 عمر باتری طولانی است که منجر به وقفه کمتری در اتاق عمل می شود زیرا ۱۵ ساعت کارکرد با LED خاموش و ۶ ساعت با LED فراهم می کند. دکمه مکث به جراحان این امکان را می دهد که توزیع را بهینه کرده و گردش کار انجام دادن و انجام کار را ساده کنند. T7 همچنین از یک پوشش نوری قابل جابجایی تشکیل شده است که دید جراحان را در طول عمل افزایش می دهد.

کلاه ایمنی T7 یکی از سبک ترین و بادوام ترین کلاه ایمنی های موجود در بازار است. هنگامی که جراحان بدانند که در برابر عوامل بیماری زا محافظت می شوند، می توانند با طرز فکر صحیح و افزایش تمرکز بهتر عمل کنند. T7 Plus به طور خاص برای کلاه ایمنی T7 طراحی شده است و از پارچه نرم و سبک وزن مانع ویروسی تنفسی (BVB) ساخته شده است که به جراحان کمک می کند خنک و راحت بمانند. هنگامی که به درستی پوشانده شود، محافظ صورت به طور خودکار فن را روشن می کند. فناوری لایه برداری به کاربر این امکان را می دهد تا به راحتی و به سرعت لنزهای استریل را جدا کند تا از هر نوع انسداد در دید جلوگیری کند. حفاظت سطح ۴ AAMI (انجمن پیشرفت ابزار پزشکی) بالاترین سطح حفاظت را در برابر مایعات بدن، ذرات معلق و سایر میکروارگانیسم ها اضافه می کند در حالی که درزهای تقویت شده مانعی قوی و ایمن ایجاد می کنند.

سایر جدیدترین سیستم های کلاه ایمنی

THI Total Healthcare ViVi® System

سیستم ViVi® که برای محافظت در عین حفظ اثربخشی شخصی در OT طراحی شده است، یکی از بهترین انتخاب‌ها برای جراحان و تیم‌هایشان است. سیستم کلاه ایمنی پیشرفته برای پوشیدن آسان است و جراحان را قادر می سازد تمرکز و تیزبینی داشته باشند. بهترین بخش در مورد سیستم ViVi® این است که مانع را به سختی قابل توجه می کند که به افزایش بهره وری جراحان کمک می کند. سیستم دو فن ثبت شده ViVi، هوای گرم و مرطوب را از طریق فیلتری به بیرون از کت و شلوار فشار می دهد و بنابراین فضایی برای هوای ۱۰۰٪ تازه و فیلتر شده ایجاد می کند. این سیستم علاوه بر ارائه جریان هوای بالا، نرخ تبادل هوای بالایی را در داخل کت و شلوار فراهم می کند که از تنفس هوای زائد توسط جراح جلوگیری می کند. فناوری حسگر حرکتی ViVi، ژست‌ها را تشخیص می‌دهد، که به جراحان کمک می‌کند تا توجه کامل را به بیمار ارائه دهند و در عین حال سرعت فن خود را فقط با تکان دادن سر تنظیم کنند. برخلاف سایر سیستم‌های کلاه ایمنی که با افزایش دما گرم می‌شوند، ViVi® از حسگر فعالیت برای تنظیم خودکار سرعت فن با توجه به سطح فعالیت بدنی جراح استفاده می‌کند.

کلاه ایمنی ViVi® سبک وزن است و تنها ۳۷۰ گرم (۰.۸۲ پوند) وزن دارد زیرا از فیبر کربن ساخته شده است که از تحمل بار اضافی بر سر جراحان جلوگیری می کند. این کلاه با ارائه دید ۱۹۰ درجه بدون حواس پرتی، میدان دید جراح را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. نور پرقدرت با قابلیت تنظیم ارگونومیک (شدت ۱۰۰۰۰۰ لوکس) عملکرد و راحتی را به حداکثر می رساند و در عین حال دسترسی بصری عالی را با نور سایه عالی، محوری چشم کامل و عمق میدان ارائه می دهد. ViVi® برای هر نوع جراحی ایده آل است زیرا طیف وسیعی از حرکت نور را از ۰ تا -۵۵ درجه امکان پذیر می کند. چراغ LED بسیار کارآمد بهترین تجربه روشنایی را با کمترین مصرف باتری ارائه می دهد. هود ViVi® با فیلتراسیون بالا مطابق با الزامات AMMI Level 4 و EN 13795 طراحی شده است.

سیستم کلاه ایمنی زیمر Biomet TotalShield®

سیستم کلاه ایمنی Zimmer Biomet TotalShield® برای رسیدگی به رایج ترین چالش هایی که جراحان باید در OR با آن مواجه شوند، مهندسی شده است. این کلاه با ۶ فن سرعت قابل تنظیم و ۸ درگاه جریان هوا که دقیقاً قرار گرفته اند، هوای خنک را به آرامی برای جریان هوای کل سر بدون خشک کردن چشم پخش می کند. خروجی های جریان هوای جلو، هوای خنک را به چانه و ناحیه اطراف صورت می دهند و در عین حال مه لنز را کاهش می دهند. خروجی های قابل تنظیم هوای عقب به فرد اجازه می دهد تا هوای خنک را در پشت گردن و کاپوت تنظیم کند. خروجی های جریان هوای جانبی برای حداکثر راحتی هوای خنک را در کنار گردن و چانه شما فراهم می کند در حالی که خروجی های جریان هوای نوار ابرو هوای خنک را به صورت ارائه می کنند.

برای تطبیق با اندازه‌های مختلف سر، TotalShield® دارای یک هدبند با قابلیت تنظیم دوگانه، شاخه‌های جریان هوا و پشتیبانی جمجمه عقب است که تناسب قابل تنظیمی را ارائه می‌دهد. باتری TotalShield® بیش از ۱۰ ساعت از یک باتری لیتیوم یونی کار می کند و دارای نشانگر عمر باتری داخلی است. طراحی ارگونومیک، تعادل و ثبات بهتری را برای جراحان فراهم می کند. چراغ جلو LED روشن برای تجسم حفره عمیق و افزایش تمایز بافت، روشنایی را فراهم می کند.

نتیجه

با افزایش موارد ابتلا به کروناویروس بسیار مسری که عمدتاً از طریق قطرات تنفسی منتشر می شود، تقاضا برای سیستم کلاه ایمنی استریل جراحی به تدریج در حال افزایش است. SSHS نه تنها انتشار میکروارگانیسم را از جراح به بیمار و بالعکس کاهش می دهد، بلکه راحتی را با فن سر و چراغ های LED افزایش می دهد. نیاز روزافزون به SSHS و پیشرفت های سریع تکنولوژیکی باعث بهبود بیشتر کیفیت کلاه ایمنی و افزایش تجربه جراح در سالن عمل می شود.

مطابق با گزارش تحقیقاتی TechSci در مورد “بازار جهانی تجهیزات حفاظت شخصی بر اساس محصول (محافظت از سر، چشم و صورت، محافظ شنوایی، لباس محافظ، محافظ تنفسی، کفش های حرفه ای، محافظ دست و بازو، محافظت از پاییز)، بر اساس صنعت کاربرد (ساخت و ساز و تولید، نفت و گاز، بهداشت و درمان، معدن، آتش نشانی. و نوشیدنی ها، مواد شیمیایی، حمل و نقل)، بر اساس کانال توزیع (فروش نهادی/مستقیم در مقابل فروش خرده فروشی)، بر اساس منطقه، بر اساس شرکت، رقابت، پیش بینی و فرصت ها، ۲۰۲۵، پیش بینی می شود تجهیزات حفاظت شخصی جهانی تا سال ۲۰۲۵ به ۹۳ میلیارد دلار برسد. این رشد را می توان به افزایش آگاهی در مورد ایمنی کارکنان و پیشرفت فناوری نسبت داد.علاوه بر این، صنعتی شدن سریع و مقررات مختلف دولتی در مورد ایمنی کارکنان نیز به رشد بازار تجهیزات حفاظت فردی کمک می کند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر