برگزاری کارگاه تخصصی رسانه در مازندران


به گزارش خبرگزاری فارس از سوادکوه، عبدالمهدی حق شناس با اشاره به برگزاری کلاس تخصصی رسانه با حضور استاد محمود مختاریان در سوادکوه، اظهار داشت: برگزاری کلاس های آموزشی برای افزایش کیفیت فعالیت های رسانه ای در مازندران در دستور کار بسیج است. رسانه ها.

مسئول بسیج رسانه مازندران افزود: برای برگزاری کلاس تخصصی رسانه از محمود مختاریان استاد دانشگاه علامه و مدرس روزنامه نگاری مرکز پژوهش های رسانه ای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و داور کشوری جشنواره های مطبوعاتی استفاده شد.

وی با اشاره به محتوای کارگاه دو روزه رسانه در سوادکوه خاطرنشان کرد: بررسی تاریخچه رسانه، ابعاد تاثیرگذاری رسانه ها با ذکر مثال در رسانه های جهان، ویژگی های تصاویر در رسانه ها، بررسی سرفصل ها، رسانه ها. سوادآموزی و شاخص های خبرنگاران برجسته بخشی از محتوای آموزشی کلاس تخصصی است که در روزهای پنجشنبه و جمعه به میزبانی بسیج رسانه شهرستان سوادکوه با حضور ۱۶ نفر برگزار می شود.

حق شناس از پیگیری مجوز و گواهی شرکت در کلاس از طریق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مرکز تحقیقات رسانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد و از همکاری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران قدردانی کرد. .

انتهای پیام/۸۶۰۱۵/غ
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید