بر اولین کشش مسلط شوید

نظرات زیادی در مورد نحوه عملکرد آن تا اولین برداشت شما وجود دارد. اگر بدن شما مناسب نیست و در سنین بالا، اضافه وزن یا کاملا مبتدی موفق به ورزش نشده اید، اجازه دهید من به شما کمک کنم.

در بیشتر موارد، توانایی شما در انجام حرکات کششی تا حد زیادی با نسبت چربی بدن به عضله متناسب است. بنابراین هر چه وزن بیشتری داشته باشید، انجام آن سخت‌تر است. و این با در نظر گرفتن قدرت عضلانی متوسط ​​است.

اگر اضافه وزن دارید، مثلاً بیست پوند، می گوییم مدتی است که پا به باشگاه گذاشته اید.

یکی از روش ها و شاید بهترین آن روش چوب قدیمی است. هر بار که برای انجام حرکات کششی در اطراف راه می روید، باید تا جایی که می توانید تلاش کنید تا هرچه بیشتر تکرارهای کامل را انجام دهید. توصیه می‌کنم مانند هر تمرین دیگری، روتین خود را به ست‌ها و تکرارها تقسیم کنید.

با یک تکرار کامل شروع کنید، تمام راه به بالا، تمام راه پایین. اگر بتوانید فقط یک تکرار انجام دهید خوب است. اگر می توانید کارهای بیشتری انجام دهید، تا جایی که می توانید برای ست اول تکرار کنید. اکنون پنج ست دیگر را امتحان کنید و در مجموع شش برابر تعداد تکرارهایی که در هر ست می توانید انجام دهید. بنابراین اگر بتوانید در هر ست فقط یک نمایش انجام دهید، در مجموع شش تکرار می شود. بین ست ها یک دقیقه استراحت کنید و اگر واقعاً نیاز دارید یک دقیقه و نیم استراحت کنید.

حالا چند هفته در این قالب ادامه دهید و شروع به اضافه کردن تکرارهای ثابت کنید. چگونه یک تکرار ثابت انجام می دهید؟ کاری که بعد از هر ست قبل از پیاده شدن از میله انجام خواهید داد این است که یک کشش تا نقطه چسبندگی انجام دهید و این وضعیت را تا زمانی که ممکن است تا شکست ادامه دهید، سپس به پایین بلغزانید و برای ست بعدی استراحت کنید.

تکنیک سوم من در واقع دور از نوار کشش کامل شد. می‌توانید این کار را پس از تکمیل پرداخت‌ها یا در برخی از روزها به جای پرداخت‌ها در ابتدای توسعه خود انجام دهید. به سراغ دستگاه کابل کشی بروید، بسیاری از ورزشگاه ها آن را به عنوان بخشی از یک ترکیب کابلی دارند. حتما از صندلی استفاده کنید. وزن ها را تقریباً روی یک سوم تا نصف وزن بدن خود تنظیم کنید و در اینجا باید خودتان این را تعیین کنید.

نوار پهن را به اندازه عرض شانه از هم باز کنید، مانند کشش. میله را در امتداد جلوی تنه خود به سمت پایین بکشید تا حرکت کششی را شبیه سازی کنید و وقتی میله به دامان شما رسید متوقف شوید. سپس وزنه را برای یک تکرار کامل به سمت بالا هدایت کنید، نه در بالا یا روی پاهای خود توقف کنید. پنج ست دیگر را با تنظیم تدریجی وزن انجام دهید تا به نقطه ای برسید که دیگر نتوانید میله را روی سینه خود پایین بیاورید. البته تعداد تکرارها متناسب با افزایش وزن کاهش می یابد.

بنابراین این ده تکرار برای سه ست اول و سپس هشت، شش و چهار تکرار خواهد بود زیرا وزنه به تدریج سنگین‌تر می‌شود. در نهایت، حداکثر تکرار را با بیشترین وزنی که می توانید تحمل کنید به نقطه ذکر شده قبلی (درست زیر سینه) اضافه کنید. وقتی بتوانید در حال حاضر بیست پوند بیشتر از وزن بدن خود برای ده تکرار انجام دهید، شرط می بندم که مشکلی برای پاره کردن کشش های خود نخواهید داشت.

در تمام مدتی که روی این بهبود کار می کنید، اگر همزمان وزن کم کنید، این تکرار آسان تر و راحت تر می شود. این کار شما را برای تسلط بر نوار کشش راه طولانی می برد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر