بسته بندی بدن برای کاهش وزن

لباس‌های لاغری بدن برای کاهش وزن امسال بسیار جذاب بوده است. اما، احتمالاً از خود می پرسید که آیا واقعاً ممکن است اگر آنها بتوانند کار کنند؟ چگونه روکش های بدن می توانند شما را قادر به سوزاندن چربی و کاهش وزن کنند؟ غیرممکن به نظر می رسد، اما برای یافتن چگونگی این کار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

علم پشت بدن کاهش وزن

روکش‌های بدن کاهش وزن فرآیندهای مختلفی را ممکن می‌سازد که هم کاهش اینچ و هم توانایی متابولیسم بهتر چربی را تسهیل می‌کند.

اولین فرآیند تخلیه لنفاوی نامیده می شود. این فرآیند در برخی از انواع ماساژهای ویژه نیز تحریک می شود. در طی این فرآیند، مایعات بینابینی (لنف) در سلول‌های چربی شما اجازه می‌دهند آزادانه حرکت کنند و اسیدها و سموم شما را به عنوان زباله از بدن خارج می‌کنند. این مایعات حاوی ناخالصی های مضری هستند که بدن شما از غذاهای فرآوری شده ای که می خوریم و هوایی که تنفس می کنیم ذخیره کرده است. از دست دادن این مایعات به شما این امکان را می دهد که بلافاصله اینچ را از دست بدهید.

دومین فرآیند لیپولیز نام دارد. این بزرگ است. اکثر روکش‌هایی که در اینترنت پیدا می‌کنید، لیپولیز را تحریک نمی‌کنند. این چیزی است که یک پوشش واقعی بدن کاهش وزن را مشخص می کند. لیپولیز تجزیه چربی ذخیره شده در سلول های چربی شماست! با تجزیه این چربی و تحریک تخلیه لنفاوی و گردش خون، اسیدهای چرب شما به عنوان مواد زائد از بدن خارج می شوند.

سومین فرآیند، گردش میکرو نامیده می شود. این اساساً جریان خون از طریق کوچکترین مویرگهای شما است. وضعیت فعال این فرآیند برای کاهش وزن بدن برای کاهش وزن بسیار مهم است. سلول های چربی شما با مایل ها مویرگ ها غرق شده اند و برای اینکه سلول های چربی شما مواد زائد و سموم را به درستی دفع کنند، مویرگ های شما باید برای گردش مناسب خون تحریک شوند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر