تحریم ها و فشارها بر ایران نتیجه معکوس می دهد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، نایب رئیس شورای فدراسیون روسیه روز چهارشنبه اعلام کرد که تلاش برای اعمال تحریم ها، تهدیدها و اخاذی می تواند به نتیجه معکوس منجر شود، زیرا رشد تجارت بین روسیه و ایران در سال ۲۰۲۱ نشان دهنده رشد است. بیش از ۷۰ درصد

بر اساس این گزارش، «کنستانتین کاساچف» در دیدار با هیئت پارلمانی ایران افزود: نمونه ایران به خوبی نشان می دهد که هرگونه تلاش برای اعمال تحریم، اخاذی، فشار یا تهدید هرگز به نتیجه مطلوب برای دست اندرکاران منجر نمی شود و می تواند دقیق باشد. برعکس.” بودن.

این مقام روسی ادامه داد: من در مورد روابط دوجانبه روسیه و ایران صحبت می کنم که نشان دهنده پویایی مثبت رو به رشد است. آمارها نشان می دهد که درآمد ما در سال گذشته بیش از ۷۰ درصد افزایش یافته است.

کاساچف همچنین گفت که این نه تنها شامل صادرات و واردات، بلکه همکاری سرمایه گذاری در مقیاس بزرگ نیز می شود.

رئیس شورای فدراسیون روسیه همچنین با بیان اینکه دستور کار گسترده ای برای همکاری ایران و روسیه در موضوعات مهم بین المللی وجود دارد، افزود: اولین موضوع همکاری ما در سوریه است و با توجه به ششمین نشست دریای خزر، ما باید در منطقه خزر همکاری کنیم.» اجازه بدهید اشاره کنم.