تردد در تمامی محورهای ارتباطی استان بوشهر در جریان است – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانعبدالکریم اخترشناس در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: پس از بارندگی شدید شامگاه پنجشنبه تعدادی از محورهای ارتباطی استان بوشهر به ویژه بزرگراه خلیج فارس در دو نقطه برازجان – دالکی محدوده روستای راهدار و جاده کمربندی برازجان، محدوده میدان میوه و تره بار (دو خط رفت و برگشت) مسدود شد.

وی افزود: همچنین بزرگراه سراف کیلومتر پنج پل ماندن تا ورودی شهر آقا (خط برگشت) و ادامه همان اتوبان روبروی روستا بووری آنها نیز عصر امروز مسدود شدند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر بیان کرد: تعدادی از راه های کشور از جمله لاور – دشت – پلنگ و شنبه – درویشی نیز امروز برای چند ساعت مسدود شد.

وی افزود: محور شریانی اهرم – منطقه فراشبند تونل پیامبر اعظم (ص)پ) کوه نیز ریزش کرد و با تلاش چند ساعته راهداران و سایر نیروهای امدادی در شهرهای دشتستان، تنگستان و دشتی، راه های مسدود باز شد و محور اهرم – فراشبند نیز از رانش زمین پاکسازی شد.

این طالع بینی ادامه داد: بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه های استان بوشهر، هم اکنون تمامی محورهای ارتباطی استان باز است و تردد در آنها جریان دارد.

گفت: طبق ادامه هیچ یک با توجه به پایداری هوای فردا و پس فردا استان و احتمال آبگرفتگی محورهای ارتباطی، از کلیه هم استانی های عزیز و راه داران تقاضا می شود قبل از حرکت از طریق جاده از وضعیت راه های استان مطلع شوند. سیستم ارتباطی ۱۴۱ در صورت لزوم .