تست آمادگی جسمانی و بازی تیمی برنامه ریکاردو در هفته اول/ ساپینتو: نکات مثبتی از بازیکنان دیدم


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، ریکاردو ساپینتو درباره اولین تمرین تیم استقلال گفت: امروز اولین تمرین ما بود. خیلی خوشحالم که با تیم آشنا شدیم. در ابتدای تمرین با بازیکنان صحبت خوبی داشتم و او چند نکته گفتراه می رویم ما مشخص کردیم

سرمربی استقلال گفت: برای ارتباط بعدی با بازیکنان صحبت کردم و توضیح دادم که از آنها چه می خواهم. همچنین انتظار من از آنها و آنچه آنها از من دارند انتظار دارند. زیرا می توانیم روحیه خانوادگی و اتحاد خود را برای آینده و مسابقات حفظ کنیم. بازیکنان به طور کامل درک کردند که باید در طول تمرین این کار را انجام دهند. فکر می کنم بازیکنان خیلی تلاش می کنند تا کارهایی که من گفتم را انجام دهند.

وی درباره آنالیز بازیکنان استقلال گفت: از قبل شروع به شناخت بازیکنان کرده بودم. نسبت به سال گذشته بازیکنان جدیدی داریم و چند بازیکن قرضی که به باشگاه های دیگر رفته بودند برگشته اند. این اولین هفته است که تمرین می کنیم و سعی می کنیم خیلی خوب همدیگر را بشناسیم. من این هفته بازیکنان را زیر نظر دارم. آنها تلاش زیادی می کنند تا از نظر بدنی آماده باشند. این هفته از بازیکنان تست آمادگی جسمانی می گیریم تا پتانسیل آنها را ببینیم.

وی افزود: در پایان این هفته یک مسابقه درون تیمی داریم. همانطور که گفتم روز اول همه چیز خیلی خوب بود. روحیه و رفتار بازیکنان و محیط تمرین مناسب بود. در حرکات پا با توپ و بدون توپ نکات مثبتی از آنها دیدم. این همان چیزی است که من می خواهم. ابتدا آنچه را که می خواهم بیاموزم و قدم به قدم به جایی که می خواهم بروم.

انتهای، آخر پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید