تغذیه گلف بازان: آیا مولتی ویتامین ها کمک می کنند؟

چرا با مولتی ویتامین خود را خسته کنید؟

در حالی که خوردن یک هات داگ و سیب زمینی سرخ شده با نوشیدنی سرد یخی در سوراخ نهم یک سنت ضروری برای هر دور گلف است، به سختی می توان آن را بهترین ترویج کننده عملکرد مطلوب گلف در نظر گرفت.

برای گلف بازان مسن و فعال، به ویژه مهم است که بدن خود را با آنچه که برای ترمیم عضلات دردناک، پوست آسیب دیده در برابر نور خورشید و ارتقای سلامت مطلوب مورد نیاز است، تامین کنند.

از آنجایی که نمی‌توانیم انتظار داشته باشیم که کلم بروکلی، هویج و توفو بخشی از غذای باشگاه باشند، خوب است که از مولتی ویتامین‌هایی که به راحتی جذب می‌شوند برای مکمل رژیم غذایی خود استفاده کنیم.

مولتی ویتامین‌ها، به‌ویژه ویتامین‌های جویدنی یا مایع ارگانیک به دلیل جذب بالا و جذب مفید توسط بدن ما به خوبی شناخته شده‌اند. بهترین مولتی ویتامین ها نه تنها به خوبی جذب می شوند، بلکه باید به راحتی مصرف شوند.

اگر شما مانند من و همسرم در غرب میانه زندگی می کنید، پیدا کردن میوه ها و سبزیجات تازه خارج از فصل به اندازه کافی برای تامین مواد معدنی و مواد مغذی لازم برای حفظ سلامت ما تا حد امکان دشوار است. با این حال، همه ما که تعداد انگشت شماری از قرص های ویتامین را خفه کرده ایم، می دانیم که چگونه این گاهی اوقات می تواند یک کار خسته کننده در روزگار ما باشد. پس جای تعجب نیست که مواد معدنی و ویتامین های جویدنی و مایع بسیار محبوب شده اند.

به گفته استیون ساسکیند، MD، اگر بدن ما به اندازه کافی هورمون آدیپونکتین تولید نکند، افزایش وزن متناظر وجود خواهد داشت. مطالعات نشان داده اند که هر چه میزان این هورمون در جریان خون ما بیشتر باشد، چربی بیشتری می سوزانیم. برعکس، سطوح پایین این هورمون در افراد چاق یافت می شود.

یکی از راه‌های افزایش این هورمون، افزایش سطح منیزیم مانند آنچه در سبزیجات سبز، برگ‌دار و برخی مغزها یافت می‌شود، است. از آنجایی که اینها همیشه در دسترس نیستند، یک مولتی ویتامین خوب و قابل جذب می تواند برای تامین این عناصر ضروری باشد.

علاوه بر این، ۶ تا ۸ ساعت خواب در شب و یک برنامه مدیریت استرس (این باید شامل گلف بیشتری باشد) نیز نقش کلیدی در تنظیم تولید هورمون ما دارد که توانایی ما را در استفاده از قندهای ساده برای انرژی به جای ذخیره آن به عنوان چربی تنظیم می کند.

بنابراین، دقت نظر مستلزم کمی تحقیق و آزمایش محصولات مختلف است. به دنبال محصولی باشید که ۳۰ تا ۶۰ روز ضمانت بازگشت وجه ارائه می دهد زیرا به شما زمان می دهد تا ارزیابی کنید که آیا شخصاً به نفع شما است یا خیر.

همین امر را می توان در مورد مواد تشکیل دهنده هر محصول بیان کرد. به مقادیر نگاه کنید و با پزشک خود مشورت کنید تا مطمئن شوید که مواد و مقادیر آن با هیچ یک از شرایط فعلی و/یا داروهای شما تداخل ندارد.

محصولی که من و همسرم از آن استفاده می کنیم دارای یک قایق از مواد تشکیل دهنده از جمله رسوراتول مانند موجود در انگور و شراب قرمز است.

در حالی که قرار است این ماده به کنترل وزن کمک کند، اگر ابتدا به سایر عوامل سلامتی توجه نشود، ممکن است به هیچ وجه کمکی نکند.

به عنوان مثال، ورزش منظم مانند پیاده روی در زمین گلف یک مکمل عالی برای یک رژیم غذایی سالم است. همچنین مهم است که رژیم غذایی خود را به گونه ای تنظیم کنیم که تولید هورمون بدن را بهینه کنیم.

بنابراین، اگر سنت باشگاه شما اجتناب ناپذیر است، یک مولتی ویتامین قوی و قابل جذب را به لیست سنت های خود اضافه کنید و…

یک بازی عالی داشته باشید!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر