تماشا کنید: هوای گرم در مرکز نیویورک کمی بیشتر طول می کشد


SYRACUSE ، NY (WSYR-TV)-

بقیه این هفته تا شروع تعطیلات آخر هفته در CNY به طور غیرمنطقی خفیف باقی می ماند ، حدود 10 تا 15 درجه بالاتر از متوسط! با اوج گیری در اواسط دهه 70 تا شنبه ، ما فقط به رکورد 70+ درجه درجه روز اضافه می کنیم که قبلاً در سال جاری به دست آورده ایم.

شبانه:

ابرهای بیشتری از یک شبه با یک شب معتدل دیگر پیش بینی می شود زیرا کمترین ها در اواسط دهه 50 به حدود 60 کاهش می یابد. برخی از مه های تکه تکه نیز احتمال دارد در طول شب نیز ایجاد شود.

پنج شنبه:

هنوز در نیمه آخر هفته با فواصل خورشید بعدازظهر بیشتر شبیه سپتامبر هستید تا اکتبر. اوج روزهای پنجشنبه باید به اواسط دهه 70 برسد و کمی مرطوب نیز خواهد بود ، مخصوصا برای ماه اکتبر!

شب پنجشنبه:

جبهه سرد/تضعیف کننده سرد در اواخر پنجشنبه شب تا جمعه به منطقه منتقل می شود و احتمال بارش پراکنده وجود دارد. پایین ترین حد باید در بالای 50 تا حدود 60 باشد.

جمعه:

انتظار می رود چند بارش باران تا پایان هفته در زیر آسمان عمدتا ابری پیش بینی شود. با وجود پوشش ابر و بارش اندک باران ، انتظار می رود درجه حرارت هوا تا دهه 70 به پایان برسد و هفته را به پایان برساند.

تعطیلات آخر هفته:

این یک شروع ملایم و ملایم از شنبه است ، اما پس از آن تغییرات در ساعات ظهر/بعدازظهر با یک جبهه سرد قوی به دلیل چرخش از راه می رسد. با جلو باران و حتی چند رعد و برق شدید می آید.

روزهای اوج شنبه باید در ساعات صبح یا ظهر به دهه 70 برسد ، قبل از غروب خورشید با یک باد شدید و خنک نیز به سمت دهه 50 برمی گردد.

هوا به اندازه کافی سرد می شود تا برخی از بارش های باران دریاچه شنبه شب به یکشنبه ادامه یابد و باد شدید از غرب به شمال غرب ادامه یابد که فقط به یکشنبه سرد اکتبر خواهد افزود. این باد شدید به سرعت 30 مایل در ساعت می رسد که متأسفانه برخی از رنگ های پاییز را در سراسر ایالت پایین می آورد.

حداکثر روز یکشنبه به احتمال زیاد برای رسیدن به 60 تلاش می کند ، اما با باد در طول روز احساس می کند که در دهه 40 تا نزدیک 50 است!

دیدگاهتان را بنویسید