تمجید کارشناس اماراتی از مجیدی/سنجش سرمربی سابق استقلال+فیلم


به گزارش خبرگزاری فارس، فرهاد مجیدی به عنوان اولین مربی لژیونرهای ایرانی راهی خلیج فارس شد تا با تفکر مکتب فوتبال ایران در لیگ امارات رقابت کند.

مجیدی پس از قهرمانی استقلال با رکورد شکست ناپذیری در لیگ ایران، هدایت اتحاد کلبا را برعهده گرفت. مجیدی اردوی تیمش را در اتریش برپا کرد و حالا به امارات بازگشته تا برای شروع فصل آماده شود.

در همین رابطه سمیع الائمه، کارشناس فوتبال امارات در شبکه شارجه اسپورت درباره این مربی ایرانی گفت: فرهاد مجیدی مربی جوانی است و سبکش هجومی است. او فوتبال امارات را به خوبی می شناسد. مجیدی در طول دوران بازیگری خود در ۴ تیم باشگاهی به نام های العین، الوصل، الاهلی و النصر بازی کرده است.

وی افزود: به همین دلیل مجیدی تجربه و شناخت کافی از فضای فوتبال امارات دارد. او در امارات نیز یک چهره محبوب است. نکته دیگر اینکه مدیران اتحاد کلابا همکاری خوبی با او داشتند و گابریل پاین دستیار سابق او در استقلال به این تیم پیوست.

این کارشناس اماراتی ادامه داد: گابریل پین مربی بزرگی است و تجربیات ارزشمندی داشته است. او دستیار پراندلی در تیم ملی ایتالیا بود و سرمربی رم، فیورنتینا و والنسیا بود. حضور این مربی ایتالیایی در کنار مجیدی به اتحاد کلبا کمک زیادی خواهد کرد.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید