تمرینات برای توقف خروپف – تمرینات قلبی و وزنه

خروپف ناشی از چیزهای زیادی است. شایع ترین عامل چاقی است. اگر فردی را دیدید که شبیه اسب آبی است، احتمالاً خروپف شدیدی دارد. بنابراین اگر چاق هستید، چه کاری باید انجام دهید؟ نسخه برای این مشکل چیست؟ ورزش کردن و کاهش وزن بسیار آسان است. انجام آن آسان و آسان به نظر می رسد اما واقعا اینطور نیست.

اجرای برنامه کاهش وزن، توانایی های ذهنی هر فردی را به چالش می کشد. اگر قدرت روحی و روانی نداشته باشید، دیوانه خواهید شد. اما اگر مصمم باشید همه چیز برای شما مثل بادام زمینی خواهد بود. پس منتظر چه هستیم، بیایید چند تمرین برای توقف خروپف را مورد بحث قرار دهیم.

وقتی مردم به ورزش هایی برای توقف خروپف فکر می کنند، به ورزشگاه فکر می کنند. باشگاه بدنسازی یک مرکز تناسب اندام چند وجهی با تجهیزاتی برای عضله سازی و کاهش وزن است. برخی از افراد فکر می کنند که ورزش فقط برای بلند کردن آهن و بزرگ شدن است. اما اگر واقعاً می خواهید وزن کم کنید، باید وارد حالت کاردیو شوید.

ورزش قلبی عروقی شاید یکی از موثرترین ترکیبی از تمرینات باشد که به کاهش وزن کمک می کند. چطور نه؟ ضربان قلب شما سه برابر ضربان قلب طبیعی شما است و این باعث چربی سوزی می شود. ورزش های هوازی مانند دویدن و دوچرخه سواری زیاد است. اما دو مورد مورد علاقه من دو و میدانی و شنا هستند. دلیل اصلی اینکه من یک ستاره طلایی روی این دو گذاشتم این است که تقریباً به جای یک قسمت از بدن، تقریباً همه قسمت های بدن شما را کار می کنند.

وزنه برداری نیز شکل خوبی از ورزش است، اما مطمئن شوید که همیشه آن را با تمرینات هوازی همراه کنید. حتی اگر به دلیل یک برنامه شلوغ نمی توانید در روز در باشگاه ورزش کاردیو انجام دهید، حتماً آن را جبران کنید. روز بعد یک جلسه شخصی را برنامه ریزی کنید که بر بیماری قلبی تمرکز دارد.

برای وزنه برداری، ست فوق العاده ایده آل است اگر می خواهید یک تمرین قلبی برای عضلات داشته باشید. ست های سوپر روی وزنه های کمتر، فرم سخت، تکرار بیشتر هر تمرین با کمترین مکث یا استراحت در بین آن ها تمرکز دارند. این مانند یک تمرین قلبی برای عضلات است زیرا در پایان هر ست جامع، احساس سوزش خواهید کرد. این برای ارتقای اندام پاره شده و پاره شده بسیار عالی است و بسیار بهتر از شبیه به یک جانور جمعی است. همه اینها تمرینات عالی برای متوقف کردن خروپف هستند. همیشه به یاد داشته باشید که ورزش بدون هیچ گونه رژیم غذایی بیهوده خواهد بود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر