تمرینات کاهش وزن سریع که بدن شما را تقریباً بلافاصله ترمیم، تقویت و لاغر می کند!

در اینجا برخی از بهترین تمرینات کاهش وزن FAST که می توانید انجام دهید آورده شده است. اگر فکر می کنید باید به باشگاه بروید و وقت خود را در آنجا تلف کنید، اشتباه فکر کرده اید! من قصد دارم چند راه حل ساده به شما ارائه کنم که نه تنها برتر از تمرینات بدنسازی هستند، بلکه در زمان شما نیز صرفه جویی می کنند.

تمرینات کاهش وزن سریع

۱. هولاهوپینگ با هولاهوپ وزن دار

این نه تنها برای کاهش وزن راحت مناسب است، بلکه کاملاً نواحی کمر و باسن شما را حجاری می کند. چند منحنی زیبا و زنانه را تصور کنید… خوب، این کاری است که در چند هفته کوتاه با بدن شما انجام می دهد. شما فقط به ۱۰ دقیقه در روز نیاز دارید و بهترین بخش این است که می توانید آن را هر بار ۱-۲ دقیقه انجام دهید.

۲. راه رفتن… اما صبر کنید، اینجا یک پیچ و تاب وجود دارد

پیاده روی برای کاهش وزن بسیار مفید است، اما در اینجا کاری است که می توانید انجام دهید تا در طول یک پیاده روی خسته کننده تا ۳۰ درصد کالری بیشتری بسوزانید. برای هر دقیقه راه رفتن حداقل ۱ نفس عمیق بکشید. اکسیژن اضافه شده به اکسیداسیون و سوزاندن چربی شما کمک می کند.

۳. پرش با ترامپولین

من انتظار ندارم که یک ترامپولین بزرگ حیاط خلوت تهیه کنید، اما یک ترامپولین کوچک برای اتاق نشیمن عالی است. فقط آن را همانجا جلوی تلویزیون پایین بیاورید و هنگام تبلیغات یا هر زمان که وقت آزاد دارید، روی آن بپرید. هیچ چیزی برای آن وجود ندارد. ترجیح می‌دهم به جای ۱ تمرین طولانی، آن را چند دقیقه انجام دهید. اما شما کاری را انجام می دهید که برای شما و برنامه شما بهترین کار را دارد.

اگر تمام هدف شما لاغری سریع بدن باشد، اینها ۳ تا از بهترین و ساده ترین تمرینات کاهش وزن سریع هستند که می توانید انجام دهید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر