تور لحظه آخری کیش با نیم بها در لحظه آخر ☀️ فرش فیروزه ای


سفری ارزان اما با کیفیت بالا به نگین خلیج فارس آیا تجربه کرده اید جزیره کیش با توجه به موقعیت جغرافیایی و تفریحی که دارد، توری هیجان انگیز و عالی برای ایرانیان محسوب می شود. به خصوص برای افرادی که در شمال کشور زندگی می کنند و هوای سرد را بیشتر از هوای گرم تجربه کرده اند. مثلا اهالی رشت. ارائه لحظه آخری تور لحظه آخری کیش یکی از قدرتمندترین آژانس های مسافرتی در ایران به مسافران این امکان را می دهد که هم سفری مقرون به صرفه و هم با کیفیت بالا را تجربه کنند.

سفر لحظه آخری کیش قیمت بی نظیر برای کاربران لحظه آخری!

سفرهای لحظه آخری می تواند برای هر کسی که به دنبال صرفه جویی در هزینه سفر خود است مناسب باشد. همچنین با این بلیط ها می توانید تمامی خدمات تور اصلی را با قیمت کمتری نسبت به بلیط استاندارد و اصلی به مسافران ارائه دهید. تور لحظه آخری کیش به دلیل هزینه کم و خدمات عالی طرفداران و گردشگران زیادی دارد که به سرعت این بلیط ها را خریداری می کنند. برخی نکات باعث افزایش فروش این نوع بلیت ها شده است. این نکات عبارتند از:

  • تعطیلات کیش و فصول خوش آب و هوا
  • سفرهای لحظه آخری ۲۰ تا ۵۰ درصد تخفیف دارند.
  • معمولا این نوع تورها چند ساعت یا چند روز قبل از سفر ارائه می شوند. در این بین مسافران باید آماده سفر باشند تا پرواز را از دست ندهند!
  • در برخی موارد ظرفیت هتل های لوکس ۴ و ۵ ستاره دیرتر از هتل های اقتصادی ۲ تا ۳ ستاره تکمیل می شود. این باعث شده است که سفرهای لحظه آخری به کیش و سایر مقاصد با کیفیت بالا انجام شود!

چه زمانی می توانید سفر لحظه آخری به کیش را رزرو کنید؟

برای اینکه بتوانید سفر لحظه آخری بخرید باید به ماه های اوایل ژوئن تا اواسط شهریور توجه کنید. امکان ارائه این تورها در روزهای بعد از تعطیلات نوروزی و در روزهای ابتدایی هفته نیز وجود دارد.

آیا تور کیش برای ساکنین رشت برگزار می شود؟

همانطور که در ابتدای مطلب اشاره کردیم تور کیش امکان پذیر است و ساکنین رشت نیز می توانند استفاده کنند فرودگاه بین المللی سردارجنگل رشت به این جزیره سفر کنید. اما اولین چیزی که ساکنان رشت باید بدانند قیمت و زمان پرواز است. فرودگاه بین المللی رشت روزهای یکشنبه، دوشنبه، چهارشنبه و پنج شنبه پرواز دارد و در بقیه روزها هیچ پروازی از این فرودگاه به کیش وجود ندارد!

قیمت تور کیش از رشت یا تهران بیشتره!

چون اکثر گردشگران در کیش زمان پرواز، قیمت و… از تهران سنجیده می شوند، به همین دلیل قصد داریم این دو شهر را با یکدیگر مقایسه کنیم. قیمت تور کیش از رشت از تهران گرون تره! اما دلیل این قیمت بالا چیست؟

مقدار مسافتی که تهران – کیش مسافت تقریباً ۱۵۳۳ کیلومتر است و مسافران تقریباً ۱:۴۵ دقیقه در هواپیما هستند. اما مقدار فاصله وجود دارد رشت-کیش حدود ۱۷۳۸ کیلومتر اندازه گیری شده است و زمان پرواز توسط گردشگران حدود ۲:۱۵ دقیقه است. به همین دلیل قیمت تور کیش از رشت کمی بیشتر از تهران است.

قیمت سفر زمینی کیش به رشت ارزان اما پر دردسر!

قیمت و هزینه یک سفر زمینی همیشه گرانتر از سفر هوایی است و درست است قیمت تور کیش از رشت همچنین اعمال می شود. هزینه سفرهای زمینی به دلیل دردسر و زمان طولانی مسافران در جاده، کمتر از سفرهای هوایی است. برای استفاده از تورهای زمینی کیش از رشت ابتدا باید به بندرعباس سفر کنید و سپس از بارج برای رسیدن به مروارید خلیج فارس استفاده کنید.