تولید آسفالت تبریز پنج برابر شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، یعقوب هوشیار در دیدار با خانواده شهدا، ائمه جماعات و فرماندهان بسیج ناحیه یک تبریز، اظهار داشت: امیدوارم در آینده نزدیک شاهد کاهش مشکلات شهرستان در حوزه بسیج باشیم. سایه برگزاری چنین جلساتی.»

وی افزود: هدف اصلی ما از این جلسات، تعامل بین افراد و رهبران و مساجد است.

هوشیار همچنین یادآور شد: برنامه ما مسجد محوری است که تصمیم داریم حوزه های بسیج و مساجد را فعال کنیم و خدمات شهری را از طریق مساجد انجام دهیم و پیشنهادات خود را از این طریق تبلیغ کنیم.

شهردار تبریز همچنین بیان کرد: سال آینده بودجه ریزی شهرداری بر اساس محدوده مرکزی است. تبریز را به ۳۵ منطقه تقسیم کرده ایم و حتی برای پروژه های نقطه ای نیز بودجه مشخصی در نظر گرفته ایم.

وی گفت: ما تا سال آینده صبر نکردیم و خدمات خود را افزایش دادیم و تولید آسفالت را پنج برابر کردیم.

هوشیار افزود: حتی برای پروژه های نیمه تمام که سال ها مانده بود، تقویم را نصب کردیم تا در سریع ترین زمان ممکن به اتمام برسد.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: هر هفته هم خادمان و هم شهرداران مناطق مهمان خانواده های معظم شهدا هستند. این جلسات بیشتر به خاطر خودمان است زیرا برای خدمت صادقانه به مردم نیازمند دعای خیر آنها هستیم. خانواده شهدا ولی ما هستند.

شهردار تبریز تاکید کرد: پیگیر موضوع فعالیت در شبانه روزی مساجد هستیم و حداقل ۱۰ مسجد به عنوان مسجد شبانه روزی انتخاب می شود.

وی خطاب به حاضران در این جلسه گفت: شما وکیل و بزرگان این جامعه هستید و باید به مسائل انتقاد کنید زیرا مورد تقاضا شما بهتر از نیت مغرضانه هستید.