تومور در سر مهسا امینی – تجارت نیوز


بر اساس گزارش پلیس، جلال رشیدی کوچی عضو کمیته تحقیق و تفحص مجلس در خصوص مرگ مهسا امینی گفت: مهسا در سرش تومور داشته و پس از عمل به دیابت بی مزه مبتلا شده است. علت خون آمدن از گوشش این بود که خونش رقیق بود

ویدیوهای گشت ارشاد را دیدم مهسا امینی کتک نمی خورد

وی می گوید: در دو جلسه ای که برای بررسی این موضوع برگزار شد، فیلم های روز حادثه مشاهده و بررسی شد. فیلم ها از لحظه پیاده شدن خانم امینی از ون بود تا زمانی که او را با برانکارد به آمبولانس رساندند و این فیلم ها ممتد بود و من شخصاً دو بار فیلم را کامل و با دقت دیدم تا ثانیه های آن قطع نشود چون زمان و ثانیه های ویدیو واضح بود.

عضو کمیسیون کشور و شوراهای داخلی کشور می گوید: حقیقت این است که هیچ اتفاقی برای این خانم نیفتاده و هیچ برخورد و شوک و ضربه ای در کار نبوده و زوایای دوربین ها به گونه ای بود که مدام می شد پیگیر بود. دنباله. در واقع از لحظه ورود او به حیاط، زاویه دوربین ها با زاویه دوربین داخل راهرو مطابقت دارد و نشان می دهد که هیچ اتفاقی برای او نیفتاده است. از زمانی که از وانت پیاده شد دو دوربین او را زیر نظر داشتند و دو دوربین در راهرو او را زیر نظر داشتند.

پدر مهسا امینی: به دروغ می گویند لباس مهسا با لباس فیلم فرق داشت/ تمام بدنش را پوشانده بودند تا کبودی نبینیم/ با صدای بلند می گویم دخترم بیماری نداشت.

رشیدی می گوید: اینها را گفتم که صادقانه بگویم هیچ تعاملی با او نبود. مدارکی که پزشکی قانونی تاکنون در اختیار ما قرار داده است نشان می دهد که ضرب و شتم و ضرب و شتم آنها صورت نگرفته است، اما گزارش نهایی پزشکی قانونی تا دو هفته دیگر تهیه می شود که مربوط به گزارش سم شناسی است. سم شناسی به این معنی نیست که او مسموم شده است، بلکه به معنای شناسایی دارویی است که استفاده کرده است.

نماینده مرودشت می گوید: او دارو مصرف کرد و من شخصا تمام شبهات و ابهاماتی که در فضای مجازی وجود داشت و بحث خونریزی از گوش وجود داشت و یا اینکه گفتند پلیس او را کتک زده است را جمع آوری کردم، همه چیز را بررسی کردیم و همچنان در حال بررسی هستیم. است. حتی یک نفر گفت من چندین بار دیده ام که سرش به دیوار برخورد کرده است. ما با همه کسانی که آنجا بودند صحبت می کنیم و بی طرفانه و صادقانه می گوییم چه چیزی درست است.

خانواده مهسا امینی در فرمی که در بیمارستان پر کردند نوشتند که فرزندشان دارو مصرف می کند.
وی درباره اظهارات مرحوم پدر امینی مبنی بر اینکه پسرش بیمار نیست، گفت: اظهارات پدرش مبنی بر اینکه دخترم مریض نیست اشتباه است چرا که بیماری او دلیل منطقی دارد. هر فردی که مریض می‌شود سابقه‌ای دارد، و وقتی فردی به اورژانس مراجعه می‌کند، به خانواده‌اش یک فرم اولیه می‌دهد تا آن‌ها را پر کنند و بنویسند که آیا بیماری زمینه‌ای دارند که می‌تواند به درمان کمک کند. ما همه دلایل را با هم جمع می کنیم و من نه دفاع می کنم و نه توجیه می کنم و نه رد می کنم.

چون خون مهسا امینی رقیق بود از گوشش خون بیرون آمد

یکی از اعضای مجمع نمایندگان استان فارس می گوید: من مدارک را ارائه می کنم و تصمیم با شماست. هنگامی که اعضای خانواده ناراحت و استرس دارند، هر آنچه برای نجات جان فرزندشان لازم باشد می گویند زیرا احتمال یک درصد وجود دارد که آنچه گفته می شود به درمان کمک کند. در فرمی که خانواده خانم امینی پر کرده اند، آمده است که ایشان بیماری داشته و در حال مصرف چنین دارویی بوده اند. او همچنین دارای سوابق پزشکی سال ۱۳۸۶ و قبل و بعد از آن بود. او در سرش تومور داشت و بعد از عمل جراحی به دیابت بی مزه مبتلا شد و به همین دلیل داروهای رقیق کننده خون مصرف کرد و یکی از دلایل خونریزی گوشش این بود که خونش رقیق بود و اینها. در مرحله سم شناسی پزشکی قانونی مورد بررسی قرار گرفت.

می گوید: برای همین دقیقه به دقیقه جزئیات را بررسی می کنیم و با هیچکس مقایسه نمی کنیم. کسانی که من را می شناسند می دانند که من برای این سؤالات هزینه زیادی می کنم، اما به دنبال حق و حقیقت هستم. مرگ او بسیار مهم است، اما زمینه وقایع اخیر نیز مهم است. با مرگ او کشور تاوانش را خواهد داد، هرکس با گشت ارشاد موافق باشد، هرکس مخالف باشد، هرکس با حجاب موافق باشد، هر که محجبه یا بی حجاب باشد، همه در کشور تاوان این حوادث و امنیت را خواهند داد. به خطر افتاده است.

نماینده مرودشت با اشاره به دوقطبی شدن حجاب در جامعه گفت: در این دو قطبی شدن همه آسیب می بینند. ما به دنبال رفع این روش هستیم تا دیگر شاهد چنین مواردی نباشیم. ما باید عملکرد گشت ارشاد را در ۱۵-۲۰ سال گذشته ارزیابی کنیم و جوانب مثبت و منفی آن را بسنجیم و هر سمتی که سنگین است را اصلاح کنیم زیرا عقل سلیم حکم می کند که راه را اصلاح کنیم.

وی با اشاره به خشم مردم در این چند روز تصریح کرد: باید خشم مردم را درک کنیم و همه را ضد انقلاب ندانیم. بسیاری از افراد جامعه از وضعیت موجود و فشار اقتصادی ناراحت هستند و دلیلی برای اعتراض وجود دارد. البته من با اعتراض مخالفم، چون راه به جایی نمی برد و بعد از چند روز خشم فروکش می کند، بنابراین راه اساسی نیست. همانطور که رئیس مجلس گفت باید این مسیر غلط را اصلاح کنیم.

یکی از اعضای کمیسیون و شورای امور داخلی کشور گفت: قبل از اینکه به فکر اصلاح باشیم نباید مرد. سه ماه پیش فریاد زدم و گفتم این نحوه برخورد با گشت ارشاد مضر است. کار نیروی انتظامی نیست، کار نهادهای فرهنگی است. یکی از عوامل ایجاد دوقطبی در جامعه گشت ارشاد و بخشی از رسانه ها و بخشی مسئولین و هرکسی که در ایجاد این دوقطبی نقش داشته باشد به این مملکت خیانت می کند، اما نباید کورکورانه صحبت کرد و ۱۰۰ درصد نیروی انتظامی انتقاد یا انتقاد کرد. دفاع از آن، که اشتباه است، ما باید حقیقت را بگوییم.

وی می گوید: اگر به عملکرد سلیقه ای گشت ارشاد انتقاد داریم به این معنا نیست که با حجاب موافق هستیم و خود را با افرادی مانند مسیح علینژاد یکی نمی دانیم. .