جنگ در کره برای نتیجه گرفتن / تیم ملی هندبال بانوان: اسم تیم ها برایمان مهم نیست


حدیثه نوروزی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره شرایط حضور تیم ملی هندبال بانوان در مسابقات قهرمانی آسیا اظهار داشت: تیم ملی شرایط بسیار سختی برای آماده سازی داشت اما به دلیل کادر فنی خوب و با تجربه. که توانستیم در مدت کوتاهی پیشرفت خوبی داشته باشیم و به حالت ایده آل برسیم. هماهنگی و انسجام حرف اول را در ورزش تیمی می زند و خدا را شکر که در مدت کوتاهی به هماهنگی خوبی دست یافتیم و بازیکنان در زمین هماهنگی لازم را دارند. هدف ما صعود از مرحله گروهی و کسب سهمیه جهانی برای دومین بار است که امیدوارم در این مسابقات بتوانیم به این مهم دست پیدا کنیم.

بازیکن تیم ملی هندبال بانوان درباره هم تیمی های ایران در این مسابقات گفت: در این مسابقات با استرالیا، ازبکستان، هند و کره همگروه هستیم و روزهای سختی را سپری می کنیم. کره یکی از ابرقدرت های هندبال آسیاست و همیشه برای قهرمانی در آسیا رقابت می کند. استرالیا تیم خیلی خوبی است، تیم ملی هندبال بانوان ایران در ۳ سال گذشته یک بار با این تیم بازی کرده است و بعد از چند سال که امسال دوباره جمع شدیم، بازیکنان خوبی دارد.

وی تاکید کرد: اکثر بازیکنان استرالیایی در لیگ های اروپایی بازی می کنند و کیفیت خوبی دارند. هند و ازبکستان هم تیم های خوبی دارند اما نام تیم ها برای ما ملاک نیست. و تنها ما به اهداف خود فکر می کنیم. می خواهیم در مسابقات قهرمانی آسیا نتیجه ای در خور نام کشورمان ایران بگیریم و دست پر به ایران برگردیم.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید