جهاد اسلامی: جنگ آینده بیرون بردن اسرائیل از فلسطین خواهد بود


به گزارش خبرنگار بین الملل خبرگزاری فارس، ناصر ابوشریف از اعضای دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین بعدازظهر پنجشنبه تاکید کرد که پروژه رژیم صهیونیستی علیه فلسطین بسیار روشن است.

به گزارش شمس نیوز به نقل از ابوشریف، هرکس توهم تشکیل حکومت در مرزهای سال ۶۷ را داشت، توهماتش با زورگویی رژیم صهیونیستی از بین رفت.

وی با اعلام اینکه جنگ آینده ملت فلسطین باید «حو اسرائیل از سرزمین فلسطین» باشد، تصریح کرد: باید برای آزادی کامل فلسطین تلاش کرد. بنابراین وحدت میدان ها در این زمینه نقش بسزایی دارد.

این مسئول جهاد با اشاره به اینکه ملت فلسطین قدردان مقاومت است، تاکید کرد: ما بر وحدت میدانی اصرار داریم تا در مقابله با اشغالگر غاصب وحدت کامل شود. امیدواریم دیگران در جهان عرب و اسلام به این رویارویی بپیوندند.

وی با تاکید بر اینکه وحدت میدان ها صرفا یک میدان نیست، بلکه باید شامل وحدت دیدگاه هر فلسطینی برای آزادی کامل باشد، خاطرنشان کرد: این وظیفه شرعی و اخلاقی ماست که بر اساس تهاجم با اسرائیل مقابله کنیم. جهاد اسلامی به تنهایی سه روز در مقابل آن ایستاد و این موضوع مایه مباهات مردم فلسطین است. تا زمانی که در خط مقدم هستیم شکست نخورده ایم اما در کنار پروژه مقاومت همیشه مازاد هستیم.

این در حالی است که موضوع اتحاد میدان های مطرح شده توسط جهاد اسلامی برای صهیونیست ها به کابوس تبدیل شده است. در همین رابطه چندی پیش یک جوان فلسطینی اتوبوس رژیم صهیونیستی را در قدس شرقی هدف گلوله قرار داد. منطقه ای که بیش از هر نقطه ای صحنه حضور نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی است و منجر به مجروح شدن چند صهیونیست شد.

«عبد باری عطوان» تحلیلگر سرشناس عرب عملیات شهادت طلبانه قدس را که توسط «امیر الصیداوی» جوان فلسطینی مقیم قدس انجام شد را نه تنها برای تأکید بر شعار «وحدت بین» دانست. جبهه ها و میدان ها»، بلکه تاکید کرد که این عملیات برای اجرای یک استراتژی جدید بوده است. بر اساس انتقال الگوی «حزب الله» در جنوب لبنان به مثلث «جنین، نابلس و غزه»، نابودی تئوری بازدارندگی رژیم صهیونیستی و آغاز فروپاشی تمامی طرح های مربوط به یهودی سازی بیت المقدس. و امنیت صهیونیست ها در این شهر برقرار شد.

شعار «وحدت جبهه ها و میدان ها» مطرح شده از سوی جنبش جهاد اسلامی مبتنی بر سه اصل وحدت سرزمین های اشغالی کرانه باختری، نوار غزه و سرزمین های اشغالی در سال ۱۹۴۸، از یک سو، عملیاتی است. هماهنگی مبارزان فلسطینی به موازات هماهنگی امنیتی تشکیلات خودگردان فلسطین با اشغالگران و اتحاد همه گروه های جدید و جوان فلسطینی دارای یک فرماندهی مشترک هستند که مانورهای سیاسی و دیپلماتیک را به رسمیت نمی شناسند و همان هدف را دارند که مقاومت است. قدرت اشغالگر و کاملاً مستقل از رژیم‌ها و دولت‌های عربی که خواهان عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی هستند یا دولت‌هایی که در صدد عادی‌سازی روابط هستند، روابطی ایجاد نکرده‌اند و فعالیت کاملاً محرمانه و به دور از هیاهوی رسانه‌ای است.

به گفته یکی از تحلیلگران صهیونیست، جنبش جهاد اسلامی اخیراً استراتژی جدیدی را مبنی بر استقرار خود در کرانه باختری آغاز کرده است تا به یک هدف بلندمدت یعنی چندین سال شبیه شدن به الگویی که ارائه می کند، دست یابد. . جنبش حزب الله لبنان، دشمن سرسخت رژیم صهیونیستی. کنارش باش

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید