حذفی تعجب آور است ایتالیا در مقدماتی جام جهانی در ساعت شب پیروزی پرتغال / بازدید ولز همراه خود براق شدن بیل


به گزارش خبرگزاری فارس، صبح بلافاصله اجتناب کرده اند ساعت ۱۵:۰۰ در چارچوب رقبا های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در قاره اروپا، ۴ دیدار به طور همزمان در ۳ پیست برگزار شد کدام ممکن است بسیار قدرتمند آنها ایتالیا مقابل مقدونیه شمالی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقدونیه شمالی بود. آن را اجتناب کرده اند کف دست داد. باور نکردنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناکام اجتناب کرده اند حضور در جام جهانی.

راه ج

* بردن برتر ایتالیا در دقیقه ۹۳

تیمی کدام ممکن است {در تابستان} امسال قهرمان اروپا شد، مکان های زیادی را {در این} مسابقه اجتناب کرده اند کف دست داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در حالی کدام ممکن است همه در نظر گرفته شده می کردند تفریحی به وقت اضافه {می رود}، رایکوفسکی در دقیقه ۹۳ همراه خود عالی شوت تعجب آور است دروازه دوناروما را باز کرد به همان اندازه دسترسی تفریحی را شوکه تنبل. دنیای تفریحی فوتبال.

ایتالیا هم ۴ سال پیش در پلی آف به سوئد باخت به همان اندازه روسیه را در جام جهانی ۲۰۱۸ اجتناب کرده اند کف دست بدهد.

* برد مهم پرتغال همراه خود حاضر آسمانی بوراک

در تولید دیگری دیدار مهم پرتغال به مصاف ترکیه سر خورد و سه بر عالی پیروز شد.

گل های این دیدار را اوتاویو ۱۵، جوتا ۴۲، نونس ۹۴ برای پرتغال را انتخاب کنید و انتخاب کنید بوراک یلماز در دقیقه ۶۵ برای ترکیه به ثمر رساندند.

نکته جذاب این دیدار، ضربه پنالتی ترکیه در دقیقه ۸۵ بود کدام ممکن است داور همراه خود کمک عالی کلیپ این ضربه را زد. یلماز هنگام زدن گل اول ترکیه پایین توپ ایستاد، با این حال نتوانست دروازه پرتغال را باز تنبل به همان اندازه شناسایی بازنده تفریحی را خاص تنبل.

پیش فرض در ۹ آوریل، پرتغال در دراگائو میزبان مقدونیه شمالی باشد.

سایر نتایج مسابقات انتخابی اروپا به رئوس مطالب زیر است:

راه الف

ولز ۲ – اتریش وان

گل ها: گرت بیل ۲۵ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۵۱ برای ولز را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیویس (گل معکوس) ۶۴ برای اتریش

تولید دیگری دیدار این مسیر اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسکاتلند بود کدام ممکن است {به دلیل} شرایط اوکراین به تابستان موکول شد. ولز {در تابستان} همراه خود برندگان اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسکاتلند دیدار خواهد کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید دریافت کرد جواز حضور در جام جهانی را کسب خواهد کرد. دریافت کرد این خدمه ها در مدرسه چهارم {خواهد بود}.

راه ب

سوئد عالی – جمهوری چک صفر
هدف: رابین کیسون ۱۱۰

تولید دیگری دیدار این مسیر لهستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید روسیه بود کدام ممکن است همراه خود انتخاب یوفا اجتناب کرده اند در اطراف رقبا ها جدا رفتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید لهستان با بیرون مسابقه راهی مرحله بعد شد.

سوئد را انتخاب کنید و انتخاب کنید لهستان روز ۹ آوریل در لهستان برای قهرمانی جام جهانی به مصاف هم می الگو.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول راهنمایی دهید