حذف معلمان مهر آفرین از سنجش شهریور ۱۴۰۱


به گزارش تجارت نیوز، یکی از اعضای هیأت رئیسه مجلس گفت: بر اساس اعلام نظر هیأت بررسی و تطبیق مصوبات دولت با قوانین، معلمان طرح مهر آفرین نیز مشمول معلمی شوند. قانون ارزشیابی.

به گزارش مهر، علی کریمی فیروزجایی درباره سرنوشت بررسی اصلاحیه ضوابط اجرایی قانون نظام ارزشیابی معلمان در شورای تطبیق شورای اسلامی، اظهار داشت: بر اساس نظر این هیئت که متشکل از برجستگان است. و وکلای مجرب، بخشی از قوانین مغایر با قانون کشف شده و قابل اصلاح است.

وی افزود: بر اساس نظر هیأت بررسی و اجرای مصوبات و قوانین دولت که در شورای اسلامی تشکیل می‌شود، عبارت «اجرای تصمیم ارزیابی منوط به تکمیل استخدام طبق قوانین و مقررات خواهد بود.» مقررات” مغایر با قانون تشخیص داده شده است و باید توسط دولت تغییر یابد. به تصویب هیأت مذکور می رسد.

کریمی فیروزجایی تاکید کرد: تا کنون ضوابط اجرایی قانون ارزشیابی معلمان مشمول طرح مهرآفرینی معلمان نشده است، طبق نظر کمیسیون حسابرسی و تطبیق مجلس خلاف قانون است و باید تغییر کند. .

وی درباره روند تغییر این اساسنامه نیز گفت: با توجه به اینکه این قسمت از اساسنامه خلاف قانون است، رسماً توسط رئیس مجلس به رئیس جمهور ابلاغ شده است و هیات دولت باید این اساسنامه را تغییر داده و مجددا ارسال کند. به مجلس برای بررسی