حرکات ژیمناستیک – راهنمای گام به گام نحوه انجام کامل چرخش توسط متخصصان

با یک حالت لانژ کوچک شروع کنید و وزن خود را روی پای چپ جلویی خود که کمی خم شده است، و در حالی که پای عقب خود را صاف کرده اید، پاها را صاف روی زمین قرار دهید، بازوی راست خود را به پهلو و بازوی چپ خود را به سمت جلو، هر دو در ارتفاع شانه قرار دهید.

وزنه را به شدت به سمت جلو و بالا بکشید در حالی که تا انگشتان پای جلوی خود بالا می‌روید، در همان زمان بازوی جلویی را به پهلو باز کنید و پای صاف عقب خود را با حرکت دایره‌ای به سمت جلو بچرخانید، سپس زانوی خود را خم کنید. پا را به داخل بیاورید تا زانوی دیگر را لمس کند.

چرخش اکنون آغاز شده است و باید صاف اما قوی باشد. هنگامی که عمل شروع شد، هر دو دست از بالای سر به حالت پنجم می روند (هر دو دست در حالت خمیده بالای سر قرار می گیرند، کف دست ها رو به روی یکدیگر).

مقررات فعلی در کد امتیاز ایجاب می کند که چرخش های محوری باید به طور خاص در همه تمرین ها گنجانده شود. در واقع، تمام عناصر بدن باید در سراسر بدن وجود داشته باشند و نشان دادن حداقل سه نوع مختلف از هر عنصر بدن بسیار توصیه می شود.

از تکنیک پایه محوری که در بالا توضیح داده شد، می‌توان تغییر از طریق چرخش به سمت پای نگهدارنده را تمرین کرد، یا از طریق پای نگهدارنده می‌توان تمرین کرد، یا با افزایش مقدار چرخش، می‌توان به دو یا دو تبدیل شد. حتی سه بار چرخش، یا به سادگی موقعیت پای آزاد را تغییر دهید.

چرخش ارتفاع بسیار مؤثر است و با بلند کردن پای عقب به سمت بالا و به حالت خمیده به دست می‌آید، در حالی که ساق پا در ناحیه باسن چرخانده شده است. اضافه کردن چرخش های ساده تر، تصور عمومی یک روتین را بهبود می بخشد، و این می تواند شامل چرخاندن سایر قسمت های بدن مانند پایین، زانو یا پشت باشد.

یک چرخش ساده که شامل مراحل کوچک چرخاندن روی نقطه است، مؤثرتر می شود، مانند یک حرکت سیم پیچی با روبان یا چرخش بالای سر با حلقه.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر