حرکت به سمت اقتدار قانونی مهمترین ویژگی شهید «انصاری» بود – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، سید محمد حسینی پنجشنبه شب در مراسم یادواره سالگرد شهادت شهیدان علی انصاری و علیرضا نورانی و ۳۰ شهید در شهرستان رودسر با اشاره به اینکه این دو شهید از یک روز تا امروز انقلابی نشدند، گفت: بعد گفت: ماجرای آشنایی شهید انصاری به ۲۴ خرداد ۴۲ با امام برمی گردد.

حسینی به ویژگی ها و شاخص های شهید انصاری اشاره کرد و افزود: حرکت در مسیر ولایت فقیه ویژگی اصلی شهید انصاری بود و این ولایت خار چشم دشمنان بود و او را به شهادت رساندند.

شهید انصاری از پیگیری اهداف خود در دو دوره حضورش در ایران و آمریکا گفت: با وجود اینکه فرصت زندگی بهتر در آمریکا را داشت اما برای اهداف خود از همه این امکانات چشم پوشی کرد. پوشش دهید و به ایران بازگشت و در کنار مردم ماند و خدمت کرد.

معاون امور مجلس رئیس جمهور به تاکید رهبر معظم انقلاب بر توجه به ادبیات دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: زنده نگه داشتن فرهنگ دفاع و ایثار لازم و ضروری است و آثار باید در به صورت مکتوب.

وی با اشاره به اینکه کمرنگ شدن روحیه ایثار در جامعه باعث می شود جامعه به سمت انحطاط حرکت کند، تصریح کرد: سرمایه گذاری در این بخش جامعه را الگو قرار می دهد و مشکلات حل می شود.

حسینی با تاکید بر اینکه سقوط ایمان و اعتقاد به امداد الهی مشکلات را تشدید می کند، اظهار داشت: توجه به این قسمت و انجام کار درست باعث شده عنایت خداوند هم اکنون شامل حال ما شود.

وی با اشاره به ۱۷ هزار شهید قاتل تاکید کرد: بیشتر این ترورها توسط منافقانی صورت گرفته که خود را مجاهد خلق و در راه خدا معرفی می کنند و تنها به دنبال قدرت هستند.

با علاقه گفت دشمنان تعداد کمی ابزارهای رسانه ای مسائل داخلی را بزرگ می کنند، افزود: معرفی صحیح انقلاب و نظام اسلامی باید در دستور کار قرار گیرد.