حقیقت در مورد کشتی

هر ساله هزاران ساعت تمرین صرف مهارت های کشتی می شود. حفاری برداشتن، فرار، معکوس کردن، سنجاق ترکیبی. هر جنبه از مسابقه کشتی به اجزای آن تقسیم شده و توسعه می یابد.

چیزی که مردم اغلب درباره آن صحبت نمی کنند، بزرگترین مشکلی است که یک کشتی گیر در هر فصلی با آن مواجه است: در چه وزنی قرار است کشتی بگیرم؟ این سؤال مهم است، اما دلیل اصلی که کشتی گیران به این سؤال فکر می کنند، به دلیل موضوع واقعی است. یک مزیت.

کشتی گیران خود را تا کمترین وزن ممکن کاهش می دهند و تاکتیک های دستکاری آب را یاد می گیرند تا بیشترین مزیت های فیزیکی را که می توانند روی تشک برای خود داشته باشند. در میانه هر تکنیک و جلسه تمرینی، کلید پیشرفت بیشتر به عنوان یک کشتی گیر نهفته است: مزایای بدنی شما.

با این حال اغلب اوقات این توسط کسانی که در کشتی شرکت می کنند تشخیص داده نمی شود. آنها به دنبال کسب بزرگترین مزیتی هستند که می توانند در یک کلاس وزنی به دست آورند، با این حال چیزهایی را که بیشترین دستاوردها را به همراه دارند، بسیار کم تمرین می کنند. بدون تمرین قدرتی، یک کشتی گیر به مهارت و توانایی خود برای کاهش وزن تکیه می کند تا به آنها کمک کند تا در مسابقه پیروز شوند.

اگر هر کشتی گیر بخواهد شانس خود را برای تسلط بر روی تشک تا حد زیادی افزایش دهد، ضروری است که در مقایسه با وزن بدن حداکثر قدرت خود را تا حد امکان کشف و توسعه دهد. قوی بودن یک اصطلاح نسبی است. برای کشتی گیرانی که بتوانند به راحتی حریف را دستکاری کنند، واضح ترین نمونه قدرت قابل استفاده است.

اگر دو کشتی گیر با مهارت مشابه انتخاب کنید و یکی دو برابر قوی تر باشد – کشتی گیر قوی تر به راحتی برنده می شود. علاوه بر این، اگر یک ورزشکار ماهرتر باشد اما دیگری به طور قابل توجهی قوی تر باشد، ورزشکار قوی تر خطر بیشتری را ایجاد می کند. قدرت به اصلاح اشتباهات تمایل دارد.

این بدان معنا نیست که مهارت مهم نیست – آنچه من می گویم این است که قدرت به همان اندازه مهم است. اگر به خود یا کشتی گیرانتان ابزاری برای به حداکثر رساندن توانایی کشتی ندهید، در اوج موفقیت هستید.

در هر زمینه ای از زندگی برای اینکه بهترین باشید باید توانایی های هر صفتی را که برای موفقیت لازم است به حداکثر برسانید. اکنون، ممکن است از زمینه دیگری در آموزش خود آگاه باشید که نیاز به بهبود دارد. خود را وقف بهبود خود در این زمینه کنید. با توسعه قدرت بدنی خود برای رسیدن به مهارت های خود، یک قدم به تبدیل شدن به کشتی گیر قهرمانی که می خواهید باشید نزدیک تر هستید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر