حملات هوایی ناشناس به مواضع ارتش ترکیه در شرق سوریه – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، خبرگزاری اسپوتنیک از صدای انفجارهای مهیب در مناطق تحت کنترل ارتش ترکیه و گروه های ترکمن وابسته به آن خبر داد و اعلام کرد که صدای این انفجارها ناشی از حملات جنگنده های ناشناس بوده است. .

این خبرگزاری به نقل از منابع محلی در حومه «حسکه» اعلام کرد که تا نیمه شب شنبه مواضع گروه های ترکمن مورد حمایت ارتش ترکیه در روستاهای المحمودیه، عنیق الهوی، الجمو و مناطق واقع شده است. حومه شهر «تل تمر» و شهر «رأس العین» در شمال غرب استان حسکه که مستقیماً تحت نفوذ ارتش ترکیه است مورد اصابت موشک جنگنده های ناشناس قرار گرفت.

این منابع افزودند که حداقل یک هواپیمای جنگی مواضع گروه های ترکمن را هدف قرار داده است و تاکنون اطلاعاتی از تلفات انسانی این حملات منتشر نشده است.

در همین راستا، فعالان فضای مجازی در سوریه اعلام کردند که جنگنده های ناشناس روستای محمودیه در حوالی شهر تل تمر در شمال استان الحسکه را در چهار حمله هدف قرار دادند. آنها خاطرنشان کردند: اطلاعات اولیه نشان می دهد که مقر نظامی دو گروه موسوم به “لشکر حمزه” و “احرار الشرقیه” وفادار به ترکیه در این حملات هدف قرار گرفته است.