حمله فلسطینیان؛ فرمانده رژیم صهیونیستی همچنان در بیمارستان بستری است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، منابع خبری گزارش دادند که وضعیت فرمانده نظامی رژیم صهیونیستی مجروح شده در درگیری شب گذشته در نابلس همچنان نامطلوب است و به حالت عادی بازگشته و همچنان در بیمارستان بستری است.

این را مرکز اطلاع رسانی فلسطین به نقل از «امیر بوخوبوت» روزنامه نگار اسرائیلی اعلام کرد. این خبرنگار صهیونیستی گفت: «روی تزاویگ» رئیس بخش نابلس که در درگیری نابلس مجروح شده بود همچنان در بیمارستان تحت مداوا است.

اگرچه جزئیات بیشتری از وضعیت این فرمانده رژیم صهیونیستی منتشر نشده است، اما به نظر می رسد وضعیت ارتش رژیم صهیونیستی به حالت عادی بازنگشته است.

رزمندگان مقاومت پنجشنبه شب به سمت خودروی شهرک نشینان اشغالی صهیونیست که به قبر حضرت یوسف (ع) در شرق نابلس حمله کرده بودند، تیراندازی کردند. منابع فلسطینی از زخمی شدن سه صهیونیست اشغالی در این تیراندازی خبر دادند.

چندین آمبولانس اسرائیلی مجروحان را به ایست بازرسی بیت فوریک در شرق نابلس منتقل کردند. منابع محلی گفتند که درگیری های مسلحانه در نابلس تا شب ادامه داشت.

شبکه الجزیره به نقل از منابع عبری گزارش داد که در جریان تیراندازی «روی تسوایگ» رئیس تیپ «السمره» ارتش رژیم صهیونیستی و دو شهرک نشین زخمی شدند.

منابع فلسطینی همچنین از مجروح یا خفه شدن ۲۲ فلسطینی در درگیری با صهیونیست ها خبر دادند.

در همین رابطه فوزی برهوم سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی ضمن قدردانی از مقاومت مردم و رزمندگان فلسطین در نابلس، عملیات تیراندازی به صهیونیست ها و اعتراف ارتش این رژیم به فرمانده مجروح تیپ سامرا را نشان دهنده قدرت دانست. کرانه باختری مقاومت فلسطین افزود: مقاومت در کرانه باختری توانسته به جبهه دشمن آسیب بزند و قواعد درگیری جدیدی را وضع کند.