خبر غافلگیر کننده راننده فرمول ۱ و پیشنهاد جدید برای سباستین فتل


به گزارش خبرگزاری پدر، سباستین فتل در خبری شگفت انگیز، راننده فرمول ۱ در پایان فصل ۲۰۲۲ بازنشستگی خود را اعلام کرد. این راننده ۳۵ ساله اعلام کرد که پس از بازنشستگی می تواند در نقش دیگری در فرمول ۱ به کار خود ادامه دهد.بنابراین استفانو دومنیکالی، مدیرعامل فرمول ۱ اعلام کرد که پس از بازنشستگی سباستین می تواند به کار خود ادامه دهد. فتل در پایان فصل ۲۰۲۲ یک نقش جدید به او پیشنهاد دهید. او به بازنشستگی خود در مسابقات جایزه بزرگ مجارستان اعتراف کرد فتل شوکه شده است

سرپرست سابق فراری در این خصوص توضیح داد: این خبر را در اخبار خواندم. حالا می خواهم با سباستین صحبت کنم. سباستین همیشه در فرمول ۱ خواهد بود و البته ما می خواهیم این رابطه برای آینده قابل پیش بینی باقی بماند.

وی تاکید کرد که از حضور فتل با این حال، در سیستم فرمول ۱ از آن استقبال می شود مطابق با بعید به نظر می رسد که قهرمان ۴ بار جهان هر نقشی را بپذیرد، زیرا امکان پذیر است. فتل وقتی فصل تمام شد، او می خواهد مدتی را با خانواده اش بگذراند.

فتل راننده استون مارتین و فراری سابق قصد دارد زمان بیشتری را با خانواده خود بگذراند و به دنبال علایق خود به دور از ورزش باشد که شامل فعالیت های محیطی می شود. پس از ۱۵ سال کار حرفه ای، بسیاری از کارشناسان مجبورند فتل توصیه کرده است که هرگونه حضور در فرمول ۱ به حداقل برسد.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید