خداحافظ تعطیلات و خوردن ضیافت

خداحافظ تعطیلات

امیدوارم همه از ترکیب سرگرم کننده، خنک، هیجان انگیز و آرامش بخش رویدادهای تعطیلات یا عدم وجود آن لذت ببرند. هر کاری که انجام دادید، با روحیه و نیازهای شما مطابقت دارد. از آنجایی که تعطیلات به یک هفته فشرده کوتاه شد، از شنبه به هفته بعد از یکشنبه، زمانی برای عقب نشینی وجود نداشت. شما باید آن زمان تعطیلات را با دو دست و پا بگیرید تا بهترین استفاده را از آن ببرید.

تعطیلات برای من به معنای دیدار با خانواده است، زیرا آنها در کشور دیگری (کانادا) زندگی می کنند، این فقط یک رویداد دوسالانه است و بنابراین معنادارتر است. من باید هر فرد را تا قلبش استنشاق کنم و سپس به طرز دردناکی رها کنم. از آنجایی که این خانواده پرجمعیت است، به تمرکز و انرژی زیادی نیاز دارد، به خصوص که تعداد فرزندان در حال افزایش است و من قطعاً نمی خواهم هیچ یک از جزئیات رشد آنها را از دست بدهم. همچنین می‌خواهم تا دفعه بعد که شش ماه دیگر آنها را ببینم، به طور هدفمند مرا به یاد بیاورند. خرید تعطیلات کمک می کند.

با توجه به خانواده که کانون اصلی تعطیلات است، همه نگرانی های تعطیلات دیگر از بین می روند. اگرچه در پایان پس از بازگشت به نیویورک و من از ترازو خارج شدم و متوجه چیز بسیار مهمی شدم. مطمئنم اولین تجربه “رژیم غذایی” من که اتکینز و نتایج وحشتناک آن بود را به خاطر دارید. از آن زمان، من کربوهیدرات ها را با تمرکز دوباره بر غلات کامل سالم و سبزیجات فراوان و همچنین پروتئین بدون چربی به رژیم روزانه خود بازگرداندم. من همچنین سعی می‌کنم برای تنظیم قند خونم وعده‌های غذایی بیشتری را در مقادیر کمتر بخورم، به این معنی که قند خون افزایش نمی‌یابد که باعث تحریک انسولین می‌شود که باعث تحریک هورمون کورتیزول می‌شود که باعث ذخیره چربی در اطراف شکم می‌شود. من معمولاً می توانم برای چهار وعده غذایی در روز وقت بگذارم. بنابراین نتایج این سالها از غذاهای تعطیلات شگفت انگیز بوده است زیرا وزن من اصلاً تغییر نکرده است. در حالی که سال گذشته وقتی اتکینز را قطع کردم، در طول تعطیلات چهار پوند اضافه کردم. در اینجا دلیل متفاوت بودن نتایج است. دلیلش این نبود که این بار نظم و انضباط بیشتری داشتم و کنترل داشتم. نه به این دلیل که از غذا اجتناب می کردم. این به این دلیل بود که بدن من به کربوهیدرات‌هایی عادت کرده بود که جزء ضروری مواد مغذی روزانه من هستند، بنابراین واکنش بیش از حدی با احتباس آب برای کربوهیدرات‌های اضافی نداشتم.

در اینجا باید به شما بگویم که همسر برادرانم، بانی، آشپز فوق العاده ای است. او اکیداً به او توصیه کرد که هدایای خود را به اشتراک بگذارد و استعدادهای خود را به طور حرفه ای به کار گیرد. من باید هر چیزی را که ساخته بودم امتحان می کردم زیرا می دانستم چقدر عالی خواهد بود. اگرچه اعتراف می کنم که او از شکر و نوعی آرد سفید و کره استفاده می کند، اما هر چیزی را که او درست می کند در معده من اجازه می دهم زیرا عالی است و بنابراین باید برای من مفید باشد. می دانم که منطقی نیست اما ترازو دروغ نمی گوید و من حتی یک پوند هم اضافه نکرده ام. من هم فقط چند روز از این غذاها خوردم اما پارسال برای من کافی بود.

بخش دیگری از الگوهای اسرارآمیز وزن این است که وقتی بدن من با یک رژیم غذایی سالم و متعادل دوباره به کربوهیدرات ها عادت کرد، متابولیسم من تعادل خود را پیدا می کند، نقطه خاصی که بدن می خواهد در آن بماند. بله، وزن من نسبت به زمانی که در اتکینز بودم افزایش یافته است، اما اکنون سالم، متعادل و به طرز شگفت انگیزی حفظ آن آسان است… همانطور که تجربه تعطیلات من نشان داد. تمرینات؟ خوب، من یک جفت را فشار دادم، آرام نشدم و با مادرم در هشت اینچ برف و باد که روزی یک ساعت شناور بود بیرون رفتیم. کاری که تا زمانی که او در اتکینز بود به دلیل کمبود انرژی نتوانستم انجام دهم.

حالا نمیگم بیخیال برو بیرون و هر چی خوشمزست بخور. در زندگی روزمره شما، نظم و انضباط و کنترل روتین همراه با ورزش منظم، پایه های اصلی سلامت، تناسب اندام و جوان ماندن است. خوبی در مورد مصرف کربوهیدرات این است که در طول تعطیلات می توانید پاهای خود را بالا بگذارید، از خود لذت ببرید، استراحت کنید و از آنچه زندگی ارائه می دهد نهایت استفاده را ببرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر