خیرین سلامت همدان از بیماران pku حمایت می کنند


حمید شاکری صفت امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به برگزاری دویست و پنجاهمین جلسه مجمع خیرین سلامت استان همدان اظهار داشت: در این جلسه پرونده هفت بیمار بدحال بررسی شد.

وی با اشاره به اینکه در این جلسه با پرداخت ۲۵۰ میلیون ریال کمک بلاعوض و ۱۰۰ میلیون ریال وام برای بیماران بدحال موافقت شد، افزود: از سایر مراکز برای بیماران بدحال ۳۴۵ میلیون ریال تخفیف دریافت کرده ایم.

رئیس امور مشارکت ها و کمک های مردمی مجمع خیرین سلامت استان همدان با اشاره به اینکه دو بیمار در این جلسه تحت حمایت «طرح احسان» و دو بیمار تحت پوشش «طرح سخاوت» قرار گرفتند، خاطرنشان کرد: مجموع کمک به این بیماران ۶۹۵ نفر بوده است. میلیون ریال

وی به تصویب توزیع ۱۰۰ سبد غذایی بین خانواده های بیماران بدحال نیازمند در شب عید غدیر خم به ارزش ۶۰ میلیون تومان اشاره کرد و گفت: کمک به انجمن حمایت از بیماران پکو در تهیه غذای این بیماران نیز صورت گرفت. به حساب آوردن. “

شاکری گفت: به دلیل نیاز مبرم کودکان مبتلا به PKU یا فنیل کتونوری (pku) به غذاهای خاص بدون پروتئین، انجمن خیرین سلامت از آنها حمایت کرد.

وی گفت: با توجه به اینکه گروهی از بیماران بدحال تحت پوشش جامعه از اقشار ضعیف و آسیب پذیر جامعه در معرض ناامنی غذایی هستند، نیازمند کمک خیران برای حمایت از این بیماران هستیم.

انتهای پیام/۸۹۰۲۶/
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید