دادستان کل: شهرستان اونونداگا با سرعت می تواند رکورد مرگ و میر ناشی از مصرف بیش از حد سال 2020 را شکست دهدONONDAGA COUNTY، NY (WSYR-TV)-این آماری است که هیچ کس به آن افتخار نمی کند. لتیتیا جیمز ، دادستان کل نیویورک گفت: “2020 مرگبارترین سال بود.” “مرگبارترین سال در شهرستان اونونداگا. امسال با سرعت در حال شکستن رکورد غم انگیز سال گذشته است.”

سال گذشته 156 نفر بر اثر مصرف بیش از حد جان خود را از دست دادند. امسال ، آخرین اطلاعات تا 30 ژوئن با 93 مورد مرگ ناشی از مصرف بیش از حد است.

مونیکا تیلور ، مدیر خدمات درمان اعتیاد Crouse Health می گوید: “قطعاً افزایش تعداد مرگ و میر ناشی از مصرف بیش از حد در دو سال گذشته بسیار نگران کننده بوده است.” “من واقعاً فکر می کنم بیماری همه گیر COVID تعداد مرگ و میر ناشی از مصرف بیش از حد را تشدید کرده است.”

روز سه شنبه ، لتیتیا جیمز ، دادستان کل ایالات متحده گفت که شهرستانها از دعاوی علیه داروسازی بزرگ برای رسیدگی به سوء مصرف مواد کمک می گیرند. تخمین زده می شود که شهرستان اونونداگا و سیراکوز بین 7،509،074.79 دلار – 13،146،928.49 دلار دریافت کنند.

اگرچه معلوم نیست که چگونه وجوه توزیع می شود ، تیلور گفت که آنها می توانند به پر کردن موقعیت های باز کمک کنند.

تیلور توضیح داد: “یک چالش برای ما این است که ما اغلب نمی توانیم حقوق رقابتی کافی برای جذب نیروی کار شایسته داشته باشیم.”

تیلور گفت که این پول می تواند به تأمین خدمات درمانی نوآورانه ، انتقال به برنامه ها و همچنین آموزش بیشتر نالوکسان کمک کند. از آنجا که هنوز همه گیری تمام نشده است ، تیلور گفت که این مرکز تعدیلاتی را انجام می دهد تا اطمینان حاصل شود که بیماران به آنچه نیاز دارند برسند. اکثر خدمات آنها بصورت حضوری با شرکت کنندگان است که از دستورالعمل های فاصله گذاری اجتماعی پیروی می کنند. آنها از نظر علائم COVID غربال می شوند.

تیلور افزود: “ما همچنین گروه های ترکیبی را انجام می دهیم. بنابراین برخی از بیماران ممکن است شخصاً در درمان در این مرکز حضور داشته باشند ، در حالی که برخی دیگر از راه دور به این بیمارستان می پیوندند.”

دیدگاهتان را بنویسید